Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, dragance said:

Pa pročitaj i ti šta sam ja tebi prvi put napisao.


Smaras - reagovao si na post gde sam napisao Zap. Evropa >UK>US pricom kako je NHS super. Niko nigde nije napisao da je US sistem bolji nego da je najgori od razvijenih zemalja.

Link to comment
10 hours ago, Anduril said:


Smaras - reagovao si na post gde sam napisao Zap. Evropa >UK>US pricom kako je NHS super. Niko nigde nije napisao da je US sistem bolji nego da je najgori od razvijenih zemalja.


ja smaram? Trolčino. Nemaš apsolutno pojma o čemu pišeš, na moje RL utiske kžeš da su anegdote, a kada si prvi put rekao američko zdravstvo i NHS su u kurcu, rekao sam ti - citiram: da si ti meni živ i zdrav, NHS kakav god da je, je bolji od američkog i od mnogih zemalja gde sam živeo (Francuska, Irska, NZ, itd). Posle si dodao priču o Danskoj i slično. A sve o čemu sereš je na osnovu reportaža iz par medija i “torijevci ovo-ono” koji imaju veze sa GOP kao i ti sa iskrenošću. I to sve od lika koji se izivljavao ko mod na FB92. Troskok.

Edited by dragance
Link to comment
10 hours ago, ObiW said:

ae smaraci paljba.

A evo ga i car sa “oružje u free carry/conceal states mora da bude prazno” 🤣. Sve ekspert do mojega.

Edited by dragance
Link to comment

raspalila sam po kraju....da se braca malo kulturoloski obrazuju, cuju za frulu a ne samo  dza dza dza dza bu bu bu bu n***a bitch i ta sranja

a i da brazilcima malo prekoputa uteram...

 

da nauce sta je frula :laugh:

trebao je da pobedi...ukradeno... 

 

 a sad cu mariju sherifovic....sto jes jes ... odlicne su im pesme,svaka cast! 

 

 

ima on jos jedan hitic...sad cu i to da iskopam...

 

 

pravi sam dijasporac :laugh:

 

Edited by mustang
Link to comment
9 hours ago, dragance said:


ja smaram? Trolčino. Nemaš apsolutno pojma o čemu pišeš, na moje RL utiske kžeš da su anegdote, a kada si prvi put rekao američko zdravstvo i NHS su u kurcu, rekao sam ti - citiram: da si ti meni živ i zdrav, NHS kakav god da je, je bolji od američkog i od mnogih zemalja gde sam živeo (Francuska, Irska, NZ, itd). Posle si dodao priču o Danskoj i slično. A sve o čemu sereš je na osnovu reportaža iz par medija i “torijevci ovo-ono” koji imaju veze sa GOP kao i ti sa iskrenošću. I to sve od lika koji se izivljavao ko mod na FB92. Troskok.


Tipicna kombinacija gluposti i nevaspitanosti. Ignore.

Link to comment

Haha, ti o nevaspitanosti govoriš? O gluposti si sve već dokazao svojim citiranjem nekakvih gerila statistika bez da imaš ikakav uvid kakav je svet u stvarnosti. 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Haha, ti o nevaspitanosti govoriš? O gluposti si sve već dokazao svojim citiranjem nekakvih gerila statistika bez da imaš ikakav uvid kakav je svet u stvarnosti. 


Tebi je Lancet gerila statistika a osam godina istrazivanja u jednoj od najvecih bolnica u UK nikakav uvid u stvarnost. 😂

Link to comment
39 minutes ago, Anduril said:


Tebi je Lancet gerila statistika a osam godina istrazivanja u jednoj od najvecih bolnica u UK nikakav uvid u stvarnost. 😂

Gde živiš, nisi odgovorio? Opet ti kažem, ja imam lična iskustva. Kakva je makro situacija nije isto što i real life.  I opet pročitaj moj prvi post, ne znam s kim se mačuješ i šta dokazuješ?! Jasno sam ti rekao šta sam poredio, no tvoj ego ti ne dozvoljava da si se zajebao pa sad kenjaš. I zar ti nisam na ignore?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Inače, Kori Buš je uspela iz drugog puta i u još jednom progressive old guard establišment mečapu dobila Lejsi Kleja u MO-01. Pokazuje kako se vremenom nastavlja pomerati ta plima u korist progresivaca

 

Tako su recimo Lipinski i Klej preživeli 2018. najviše što su duboko povezani pravi onaj politički establišment sa hiljadama veza na lokalu, decenijama građeno, ali im ni to nije pomoglo 2 godine kasnije. 

Edited by theanswer
Link to comment

Fun fact za sve koji misle da ne treba imati sumnju u izborni proces. Neki okršaji za NY primary još nisu zvanični. Dvadeset trećeg juna su bili izbori. Pričamo o unutarstranačkim izborima na nemoguće malu izlaznost. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Fun fact za sve koji misle da ne treba imati sumnju u izborni proces. Neki okršaji za NY primary još nisu zvanični. Dvadeset trećeg juna su bili izbori. Pričamo o unutarstranačkim izborima na nemoguće malu izlaznost. 

 

Ima i ovo, jeste NY Post, ali deluje legit:

https://nypost.com/2020/08/04/25-percent-of-ballots-in-brooklyn-june-primaries-invalid/

 

Quote

25 percent of ballots in Brooklyn June primaries invalid

A staggering 25 percent of mail-in ballots cast in Brooklyn for June’s primary elections were declared invalid, it was revealed on Tuesday, as Mayor Bill de Blasio called on the Board of Elections to shape up by November.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...