Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images



 
Cenim da sigurno dovode Russella, vrv još nekog...ali prilično grozan draft za njih,da.
Atlanta super posao odradila, NOP isto. 
Šteta za Gogu što će u Indijanu, mnogo bolje bi mu bilo u Spursima.
Ne kapiram jedino što je Bol Bol otišao tako kasno, može da bude opasan igrač. I sleteo je na najgore moguće mesto na kraju, jbg.


Što Denver najgore mesto za Bola? Kad smo kod Denvera


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, arheolog1981 said:

Što Denver najgore mesto za Bola? Kad smo kod Denvera

 

 

Pa zato sto je debeli projetkovan da igra sve minute svake utakmice, nece se nijedan bekap centar tu naigrati. Moze biti koristan Denveru, to da.

Link to comment
21 minutes ago, Apollo Creed said:

Divac: Vanja dolazi iz Partizana, uveren sam da će biti NBA igrač

 

:Hail:

takoe!!!

bravo Divac!!

tradicija!!!

apollo pati!!

:D

Link to comment
18 minutes ago, Host said:

Golden State je trejdovao za 39. pik da bi draftovali Smailagica jer je Sacramento imao 40. pik, a mi 41. 

 

 

I Boston je hteo Smailagica sa 41. pikom?

Link to comment

kakva prica smajlagica, iz prve srpske lige u gsw, jos ovi kuoe pa trejduju za nizi pik da bi ga uzeli. prosle godine je igrao kvalifikacije za juniorsku ligu sa bekom. 

Link to comment

Tacko Fall nije ni draftovan?

 

Reddit špekuliše da Bol Bol ima neki problem sa kolenima sličan onom Brandona Roya i da su svi bili hands off. Cak i Kingsi :D

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kakva prica smajlagica, iz prve srpske lige u gsw, jos ovi kuoe pa trejduju za nizi pik da bi ga uzeli. prosle godine je igrao kvalifikacije za juniorsku ligu sa bekom. 

rece givony da su ga jurili od 16. godine. usli muti u igraca.

 

inace su i u g-ligi trejdovali za njega.

Link to comment

uzivo sam ga gleda samo jednom prosle godine, bio je nesto povrdjen. fizicki je delovao kao monstrum, jak, ruke dugacke. bukvalno je usao dva puta po 5 minuta da digne razliku preko 15 i onda bi se vracao na klupu. ispogadjao je suteve za 3, krao lopte, zakucavao, bas se videlo da je 3 nivoa iznad ostalih. drugar je godinama vodio utakmice protiv njega, stalno je pricao da ima sve. slao mi je klipove gde ovaj ide coast to coast, baca pasove iza ledja, zakucava...ovi iz beka su ga bas cuvali, meni se cinilo da prave pogresne poteze,  nisu hteli da ga daju nigde. partizan ga je trazio, hteli su prosle godine da ga potpisu na duze, ovaj je hteo samo ugovor na godinu dana i zato se nista nije desilo. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...