Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Ok je draft za Nikse...:fantom:

msm, neće dobiti Ziona, al mogu da naprave solidan paket za AD koji ionako neće da ostaje u NO.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Apollo Creed said:

Ok je draft za Nikse...:fantom:

msm, neće dobiti Ziona, al mogu da naprave solidan paket za AD koji ionako neće da ostaje u NO.

ako dobiju AD za treći pik i npr. Knoxa, onda bi trebalo organizovati paradu za GM-a i ekipicu

Link to comment

Ne verujem da će biti tako jeftino, ali nešto tipa treći pick, Knox, Robinson (+-DSJ) i pick sledeće godine bi završilo posao...:fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Apollo Creed said:

Ne verujem da će biti tako jeftino, ali nešto tipa treći pick, Knox, Robinson (+-DSJ) i pick sledeće godine bi završilo posao...:fantom:

I will drink to that. Mogu da biraju bilo koga sa sadašnjeg rostera, što se mene tiče 🍹

Link to comment
18 minutes ago, Joe D said:

A mogu da dobiju i nekog NBA igraca od neke druge ekipe.

 

 

to bi bilo dobro za pelikane™, pošto u knicksima trenutno ne postoji mnogo nba igrača

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

jel zion stvarno toliko dobar kako kazu

Izgleda da nije los al' i mene zanima koliko ce stvarno biti dobar kad bude "igrao protiv odraslih igraca" - kad ne bude veci za broj ili dva i taj rad... Osim toga - i sa njim su ovi njegovi izgubili u polufinalu NCAA - glat... Da li je trener ili su on i ostatak tima ili sta vec - al' je@iga - da je stvarno tolika carina - uzeo bi i on - kao sto je Medzik uzeo (Lariju Brd-u ispred nosta)... 

Link to comment

Jel imao pravo Zion da se zahvali Pelikansima? Vazda me fasciniralo kako ljudi moraju da idu da rade tamo gdje im se kaze. Zajebite pricu u milionima... lik gleda draft i ne zna u kom od 14 usa svijetova pocinje karijeru i ne pita se nista oko toga.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Jasno, ako se prijavi na draft mora gdje mu kazu. Moze li se do nba dresa bez drafta?

Edited by MiddleClass
Link to comment
9 hours ago, 189- said:

jel zion stvarno toliko dobar kako kazu

stvarno je dobar, samo sto mislim da nije AD dobar. 

 

@middle

 

moze, naravno, imas million primera. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Moze, ako te niko ne draftuje. Osim toga, ne moze.

 

Voleli bi neki da je NBA premier liga, ali nije jbg. Svako dobije svoju sansu da napravi konkurentan tim. Isto je vazilo za sve legende lige sto vazi i za Ziona, nema kuknjave.

Link to comment

sve može, još od kad je Elway odbio da ode u  Baltimor i zapretio da će da ide da igra baseball ako ga Coltsi draftuju  :dry:

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...