Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Vilijamson bi da pobegne od Pelikansa – nazad na koledž?

Projektovani prvi pik na narednom NBA draftu Zajon Vilijamson navodno ne želi da postane član Nju Orleansa.

 

 

 :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, samo_opusteno said:

Kucanje Janisa u kontri odmah na pocetku, jedno 6 koraka.

Jebiga, navikli su se da je ovo sve dozvoljeno. 

 

Polazak u dribling - prvo dok se kao dođe u posed lopte iako efektivno Janis ima kontrolu nad njom iza linije bacanja, u dribling kreće tek nakon osvojena dva jarda.

Naredni dribling. Nije nošena po pravilima, ali je lik poneo loptu da bi sebi dao dugačak for. 

Na kraju, usitnjavanje koraka bez toga da mu je lopta u obe ruke, pa tek nakon toga pravi dva koraka. 

 

Epilog - bila su potrebna dva driblinga da bi se od mesta iza linije slobodnog bacanja zakucalo na drugoj strani. To više nije pitanje Janisovih fizikalija. Izvodljivo je samo ako postaviš pravila tako da su sva tri segmenta regularna. Stvarno bi mogli da malo zategnu, ne bi lepota igre bila ugrožena.  

Link to comment

Realno po pravilima mu je jedina greska sto je tokom kontre digo loptu u jednom trenutku iznad glave. 

 

Sta znam, u odnosu na Bradu, Janis je cistunac. Bar ne igra kvarno, ne izvlaci nepostojece faulove i ne zasniva mu se igra na ignorisanju cak i sadasnjih relaksiranih pravila.

 

 

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

Da mi je neko rekao da će Lopez postići 29p u finalu konferencije, ma u plejofu uopšte pre nekoliko godina, rekao bih da, možda u Kini ili Filipinima. Propuštena šansa Toronta, ne vidim kako mogu da dobiju ovo sad, Milvoki deluje kao dosta dublja ekipa. 

nije on bio toliko los igrac u brooklynu. 

 

ako ovaj mec nisu dobili kanadjani ne znam koji ce. sve od milwaukeeja zavisi. 

Link to comment
19 minutes ago, 189- said:

nije on bio toliko los igrac u brooklynu. 

 

ako ovaj mec nisu dobili kanadjani ne znam koji ce. sve od milwaukeeja zavisi. 

 

u bruklinu mu je atkinson rekao da počne da šutira trojke ako želi da igra, pre bruklina je već maltene viđen kao bivši igrač sa ogromnim ugovorom koga se treba rešiti

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

Da mi je neko rekao da će Lopez postići 29p u finalu konferencije, ma u plejofu uopšte pre nekoliko godina, rekao bih da, možda u Kini ili Filipinima. Propuštena šansa Toronta, ne vidim kako mogu da dobiju ovo sad, Milvoki deluje kao dosta dublja ekipa. 

lopez je jedan od ofenzivno najpotentnijih centara, celu karijeru izi ppg  20+, i sad kao iznenadjenje sto je dao 29.. hav jes nou 

on the other hand, mladji gasol mi nejasan, ne moze covek da dobaci do 10 pojena:fantom: 

Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

lopez je jedan od ofenzivno najpotentnijih centara, celu karijeru izi ppg  20+, i sad kao iznenadjenje sto je dao 29.. hav jes nou 

on the other hand, mladji gasol mi nejasan, ne moze covek da dobaci do 10 pojena:fantom: 

 

sve si obrnuo..

 

naravno da je iznenađenje jer je pre 2 godine njegov ugovor korišćen kao otpad, da uz njega moraš da daš nešto da bi ga neko uzeo. niko ga ove godine nije potpisao do sredine jula, dobio je 3,4 m po sezoni. to što je nekad davno trpao 20p po utakmici je irelevantno, trpao je i džordan pa sad više ne igra, penzionisao se.

 

što se mlađeg gasola tiče, da si ga gledao, ko što verovatno nisi, to ti ne bi bilo iznenađenje. on je napadački svoje završio u ligi manje više, tu je zbog odbrane u kojoj dominira, i bio je odličan i sinoć

Link to comment

Huanco uspesno operisan, neka core povreda je bila u pitanju...Zato je izgleda bio onako los u drugom delu sezone.

Ne znam sta je sa Denverom i tim povredama 'jezgra', bar 3-4 igraca je imalo povrede u tom delu ove sezone

Link to comment

Petica i kec, brutalno. Video sam ovo sam Emilijom u Houstonu, ali tweet nisam - pobedio :ziga:. Inace taj lik pravi Game of Zones, izasla malopre nova epizoda takodje solidna...

 

 

Link to comment

usra portland na kraju. cj i lilard u najvećoj meri. 

ipak su gsw druga kategorija. grin je bog košarke uvek kad treba. 

igudala, tompson.. zverovi. džordž da vidi kako se igra odbrana na lilardu. jebote kao da se smanji teren

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...