Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, theanswer said:

Možda i šut koji će sačuvati Lenarda u Torontu. A nije da su bez šanse i protiv Milvokija. Ako neko može da čuva Freaka to je Robot. 

nisam siguran da li ga moze cuvati. da li ga je uopste on cuvao u medjusobnima tokom sezone? mozda stave gasola na njega da se leonard postedi faulova.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

nisam siguran da li ga moze cuvati. da li ga je uopste on cuvao u medjusobnima tokom sezone? mozda stave gasola na njega da se leonard postedi faulova.

 

ne znam ni ja, ali ako ga neko može usporiti, to je on. nema tu čuvanja, finale konferencije, mora on. 

Link to comment

torontu bar ne fali igraca koje mou da menjaju na janisu. veci problem je sto nemaju skoro nikakav doprinos klupe, a milvoki ima prilicno zajebanu dubinu.

Link to comment

Vidim da je hrvatski Bogdanovic slobodan agent ovo leto. Ukoliko je zainteresovan da promeni sredinu to bi za Denver bila jedna od boljih opcija, ako izuzmemo ove tier 1 igrace poput Duranta, Kawhija i Klaya koji sigurno nece hteti tamo da igraju. Barton lepo da se vrati u ulogu 6. igraca a Milsapu da se ponudi 2 godine za po 7-8 miliona. Marej i Haris su to sto su i tesko da ce se praviti neki nagli rezovi i promena koncepta, nekad ce izvuci seriju kao protiv SAS nekad ce je usrati, you gotta live with that. Sa nesretnim Plamlijem ne znam sta ce, ni da li bi ga iko hteo.

 

Tako, lista zelja otvorena :D 

 

 

Edited by Mos
Link to comment

ako fila ne trejduje simonsa onda ne znam gde oni misle sa njim da doguraju. 

i ovaj poslednji šut leonarda nije odradio odbranu kako treba. 

deluje mi da ima enormnu kurcobolju. a šut to je već zločin

Link to comment

Da je Simons ušao u ligu sa Kobijem drugačije bi se pričalo, avaj.. 

 

Prvi put navijao za Jokaru a on baca onaj pas za trojku damea i bye bye. 

 

Tresla se gora rodio se miš, gsw opet uzima i to nam je što nam je. 

Link to comment

Meni je gori bio onaj airball Craig-a  sa trojke iz kontre  , a tu su mogli da se prikljuce da su poentirali u tom napadu ,umesto toga su  bili kaznjeni, ne znam kako je dozvoljeno takvom igracu da se slobodno ispucava u tako vaznom momentu, nidje veze taj potez.

Edited by Micko8
Link to comment
On 13.5.2019. at 1:42, Zed said:

 

Pa ni neću. Neka se Jokić tamo igra košarke sa tim indijancima, i neka nešto razigrava sa linije trojke te muve od igrača. Ali u reprezentaciji trebamo gledati kako da ga drugačije iskoristimo. Mi imamo Mičića i Bogdanovića da drže loptu i kreiraju, a Jokić neka se gura pod košem. Ipak na kraju bekovi donose naslove a ne centri.

 

Jasno je da je Denver na dva koraka od titule...trejd sa Vladearom za Bogdana i preotimanje Mičića Turcima...

Link to comment
4 hours ago, Apollo Creed said:

 

Jasno je da je Denver na dva koraka od titule...trejd sa Vladearom za Bogdana i preotimanje Mičića Turcima...

 

Samo zamjene Jokaru za Janisa i eto prstena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...