Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

D6aZ7tTWwAIIiQy.jpg

 

Jebeni kiborg! Navijao sam za Filu na kraju iako su gadne njuske. Mislim da su bolji tim.

 

17 hours ago, theanswer said:

Nego, @J.R. Cash, šta je sa konstantntom povredom osećanja u Portlandu, evo najnovije je što je neki Denverov announcer rekao negde iz šale nešto Nurkiću nešto fazon kick him in the shin i sad Lilard priča o tome, Nurkić tvituje njegov odgovor :isuse:

 

Nije Portland bezveze hippie snowflakes prestonica. Bez zezanja, mogli bi malo da sjasu s tvitera.

 

5 hours ago, Mos said:

Cestitke J.R.Cashu :)

 

:nobles:

 

5 hours ago, zorglub said:

Meni samo žao Spursa, ovakav Portland bi otkinuli lagano.

 

Onakvi Spursi bi od ovakvog Portlanda dobili po dupetu. Jedan gentleman's sweep rutinski.

 

2 hours ago, Micko8 said:

Skip Bayless je na suicide watch-u.

 

Pusti to, sta bi s formulom za Portlandove midzete?

 

Edited by J.R. Cash
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Onakvi Spursi bi od ovakvog Portlanda dobili po dupetu. Jedan gentleman's sweep rutinski.

 

Nema šanse. Ali ovako možemo do sutra, besmisleno je.

Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

D6aZ7tTWwAIIiQy.jpg

 

Jebeni kiborg! Navijao sam za Filu na kraju iako su gadne njuske. Mislim da su bolji tim.

 

 

Nije Portland bezveze hippie snowflakes prestonica. Bez zezanja, mogli bi malo da sjasu s tvitera.

 

 

:nobles:

 

 

Onakvi Spursi bi od ovakvog Portlanda dobili po dupetu. Jedan gentleman's sweep rutinski.

 

 

Pusti to, sta bi s formulom za Portlandove midzete?

 

Jedan je bio poprilicno  ogranicen  , drugi se oteo kontroli, uglavnom je Denver cokovao, imali su sve u svojim rukama, ipak je to poprilicno limitirana  i zelena ekipa.

Edited by Micko8
Link to comment

Kawhi  :ziga:

 

Pitam se da li bi u Evropi bilo dozvoljeno skinuti ovu loptu koja skakuće po obruču, s obzirom da je vreme utakmice isteklo 

 

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

4/4. Jedino Denver nije tačan. 

 

Gs4-0

Mil4-2

Svaka čast. Ja sam Denver promašio pobednika serije, od ostalih samo gsw tačan.

 

GSW 4-1

MIL 4-3

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kawhi  :ziga:

 

Pitam se da li bi u Evropi bilo dozvoljeno skinuti ovu loptu koja skakuće po obruču, s obzirom da je vreme utakmice isteklo 

 

 

Naravno da jeste, Lorens Roberts najbolje zna :D

Link to comment
13 hours ago, Zed said:

Žali bože šta sam gubio toliko vreme na ove kretene. Protiv raspadnutog Portlanda vode 17 razlike i na kraju izgube. Ovo je valjda prvi put u historiji košarke da niko osim centra u ekipi ne da ni jednu trojku.

 

Svaka čast Jokiću ali jedan je Novak Đoković. Kod Jokića se vidi da nema pobednički mentalitet, bilo je tako i prošlih sezona kada su uvek zamalo izvisili za playof.

 

Meni je simpa što si lojalan fan ali jbg moraš pogledati činjenice i suočiti se s njima.

Naš Bačvan je 8 godina mlađi i tek je počeo, a već je prestigao vašeg Gegulu i po medaljama i po zaradi

Njolo od Somboraca može da se ravna naspram Aranke Binder jer oboje imaju samo po bronzu, ali Jokara je ipak viša liga

Link to comment
12 minutes ago, omiljeni said:

 

Meni je simpa što si lojalan fan ali jbg moraš pogledati činjenice i suočiti se s njima.

Naš Bačvan je 8 godina mlađi i tek je počeo, a već je prestigao vašeg Gegulu i po medaljama i po zaradi

Njolo od Somboraca može da se ravna naspram Aranke Binder jer oboje imaju samo po bronzu, ali Jokara je ipak viša liga

 

Ja sam fan i jednoga i drugoga. Njolo ima 130 miljona dolara samo od turnira + 100+ miljona od sponzora. A Joka ima kao 150 mil ugovor ali su ga zajebali za onu 5. godinu pa je to samo 4 god ugovor na 120 milijona. Medalju imaju po jednu srebro i bronzu sa Ol.

 

Somborac ima još da napredjue da bi bio clutch igrač, ono juce je bio epic fail, +17 doma. A i onu 6. utakmicu su vodili 10 razlike čini mi se.

Link to comment

Možda i šut koji će sačuvati Lenarda u Torontu. A nije da su bez šanse i protiv Milvokija. Ako neko može da čuva Freaka to je Robot. 

 

Bejlajn u Klivlendu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...