Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

43 minutes ago, Host said:

Jel bilo ovo?

 

 

 

Ako zbog ovog snimka ne poverujem da bog postoji neću ni zbog čega...


Čoveče, iz ovog ugla, toliki luk, da nema table od koje bi se lopta odbila i smirila i tako obruč da je smiri i da na kraju uđe... Nevera jebena.

Edited by Mil@n
Link to comment
Mislim da ce Zion biti veliki bust , od njega se ocekuje da bude novi Lebron a ja ga takvog uopste ne vidim.
On je pre novi Barkli nego Lebron.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Ali, zašto je Simmons bio na Kavaiju za poslednji šut? Zar nije logično da bude Butler? Simmons je odustao nakon dve sekunde i trčkarao za njim, čim se Embiid pojavio. I inače ima tendenciju da se pretvori u posmatrača u odbrani.

Link to comment

Ali, koliko je dobra ova Simmonsova (Billa) reakcija na lutriju. Porastao je u mojim očima onoliko. Čovek je genuine fan. Znači, bukvalno nije mogao da funkcioniše dok nije video da Zion neće u Lakerse :D

 

Ovako bih i ja reagovao (pre 15 godina) da npr Grobari uzmu Borišu Simanića.

Link to comment

Kakav početak Toronta.. Lauri skida lopte u napadu, odbrana perfektna. 

 

Ljudi nešto kažu za Hardena, koliko samo Janis pravi koraka koje mu ne sviraju... Na svu svoju atletičnost čoveku daju još po 2 koraka prednosti

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Ali, koliko je dobra ova Simmonsova (Billa) reakcija na lutriju. Porastao je u mojim očima onoliko. Čovek je genuine fan. Znači, bukvalno nije mogao da funkcioniše dok nije video da Zion neće u Lakerse :D

 

Bill Simmons je ubedljivo najveci car medju podcasterima. Uz to iskusna stara kuka, generalno njegovi stavovi o politici, pop kulturi, ljudims (npr. podcast o Majkl Dzekson dokumentarcu) tacno pokazuju da je iz nekog drugog vremena. Za razliku od ovog danasnjeg special snowflakes klikbejt zgrazavanje sranja.

Link to comment

Da mi je neko rekao da će Lopez postići 29p u finalu konferencije, ma u plejofu uopšte pre nekoliko godina, rekao bih da, možda u Kini ili Filipinima. Propuštena šansa Toronta, ne vidim kako mogu da dobiju ovo sad, Milvoki deluje kao dosta dublja ekipa. 

Link to comment

Super zanimljiva utakmica, Milvoki ima tu dobru naviku da grize do kraja i u situacijama kada im ne ide, imali su par takvih utakmica i tokom regularne sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...