Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni samo žao Spursa, ovakav Portland bi otkinuli lagano. Denver nek' gleda fudbal, za bolje i nisu. Iako je suvi mediokritet od trenera, ne bih i po Maloneu još da srm, jer s ovakvom igrom u 7. utakmici svih sem debelog Bačvanina niko ne bi ništa bolje uradio.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

A da, odbrana. Denver ima veliki problem u odbrani pre svega kod zaštite obruča. Jokara tu ne može da uradi ništa, i imho, to je najveći nedostatak njegove igre. Em jedva stigne da pomogne, kad stigne, em ne može da skoči i zalepi iole atletičnijeg beka. Marejeva odbrana bekova je smehotresna, ja ne znam da li je neko krenuo u prodor da je uspeo telom da stigne barem jednom, i nešto odbrani. Jednostavno, ko je probio prvu liniju, imao je uglavnom otvoren put do koša i lagano polaganje, i čini mi se da je Portland to i svesno eksploatisao. 

 

Jesu eksplatisali ali iz nuzde.

Mozda bi bilo bolje za Denver da su nesto ubacili na pocetku pa da su nastavili tako, vise hladno nego toplo.

U 3/4 mislim da nijednom Portland nije sutnuo za 3 a razvalili su ih napadacki, sve ulazom.

Link to comment
1 minute ago, pasha said:

 

U 3/4 mislim da nijednom Portland nije sutnuo za 3 a razvalili su ih napadacki, sve ulazom.

 

Jbg, eksploatisali su Jokicevu zastitu obruca maksimalno.

Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

Milsap se nekako i ponasao poslednjih minuta kao da mu je to labudova pesma u Denveru..ovi ostali, mlako. 

 

Imaju prostora, neka reorganizuju tim. Moze li Ajzeja Tomas nesto da pruzi uopste ?

 

Ne, jos od Bostona :-/ lik nije u stanju (ili prosto nece) da koriguje svoju igru, a ne moze vise da igra kao da ima 25. U svakom slucaju, istice mu ugovor sada, Denver ga nece produziti.

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Jbg, eksploatisali su Jokicevu zastitu obruca maksimalno.

 

Ima i toga ali i do prednje linije koja je lako bila probijena.

Link to comment
2 minutes ago, Zed said:

Kod Jokića se vidi da nema pobednički mentalitet, bilo je tako i prošlih sezona kada su uvek zamalo izvisili za playof.

 

Majko moja kakav komentar. :laugh: Ne bi uopšte ni bili u plejofu bez njega, niti bi igrali 7. utakmicu u drugom krugu. @Mil@n Solidan je bio Gari, ali zato cela klupa (skoro) nepostojeća, Barton i Milsap nepostojeći, praktično Jokić, Marej i on što su nešto odigrali.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Time Crisis said:

@Mil@n Solidan je bio Gari, ali zato cela klupa (skoro) nepostojeća, Barton i Milsap nepostojeći, praktično Jokić, Marej i on što su nešto odigrali

 

Solidan, zahvaljujući totalnom raspadu u šutu za dva Mareja i Milsapa, kod njega me nervira decision making, jednostavno radi glupave stvari na terenu, zabija se pod koš, nema ništa osećaja za igru, slabo se kreće bez lopte, jednodimenzionalan je, ili šutne tri ili se zabije pod koš kao sivonja. 

Link to comment
On 26.4.2019. at 6:00, fancy claps said:

svaki pravi srbin navijace da jokara ima 17 asistencija ili koliko mu vec treba za tripl dabl prosek. a onda da dodje kod saleta djordjevica da nauci da pobedjuje.

 

 

13 minutes ago, Zed said:

 

Svaka čast Jokiću ali jedan je Novak Đoković. Kod Jokića se vidi da nema pobednički mentalitet, bilo je tako i prošlih sezona kada su uvek zamalo izvisili za playof.

 

great minds...:D

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Solidan, zahvaljujući totalnom raspadu u šutu za dva Mareja i Milsapa, kod njega me nervira decision making, jednostavno radi glupave stvari na terenu, zabija se pod koš, nema ništa osećaja za igru, slabo se kreće bez lopte, jednodimenzionalan je, ili šutne tri ili se zabije pod koš kao sivonja. 

 

Dosta ih je i pogodio, ako se neko zabija i loše odlučuje to je Barton, nema šanse da će s njim kao starterom (a sebe doživaljava kao startera) daleko stići.

Link to comment

Milsap je danas bio najveći krivac jer osim što je bio beskoristan u eksploatisanju mečapova u napadu, Denver je čitav gameplan u poslednjoj četvrtini morao da promeni zbog njegovih 5 faulova i onda ih je Turner kažnjavao. Mada ruku na srce Milsap i nema baš friendly whistle. Stots se prilično kasno setio da igra sa Kolinsom i Kanterom i da Kolinsu da veću minutažu ali se setio. On je neutralisao skoro mismeč koji je Milsap imao protiv Aminua ili Harklsa. Ako zanemarim Mekkolumovu ludačku partiju onda je verovatno tu ključ pobede Portlanda. Sa Denverove strane pitanje za budućnost je najveće oko Mareja, što fancy kaže njegova odbrana je užasna i ne vidim da to može da se promeni mnogo nabolje. Ako već imaš Jokića koji je defanzivac takav kakav je onda nemaš taj luksuz da spolja imaš još jednu rupčagu koju moraš da kriješ, a videlo se čak da ni ne može da se sakrije ni na igraču kao što je Hud. 

Link to comment

Jbg, ne moze bez suta da se dobije utakmica (mada je Denver bio blizu). Posle 2 trojke Jokica na pocetku, promasili sve do kraja, od 96 poena 86 je iz reketa ili sa penala... Svaka cast Jokicu za celu sezonu, a posebno za igre u PO.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...