Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, James Marshall said:

 

A KD bio u fazonu "šta kenjaš malom, vidiš da je ubo sa 10 metara" 

 

:lolol:

 

Trener prava srpska škola - igraj akciju, jebeš rezultat

nije to bas prava srpska skola, bar ne vrhunska. i robija i duda su imali izjave u kojima kazu da ako igrac prekine akciju onda mora da pogodi i sve je ok.

Link to comment

Dugacko, ali interesantno:

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/25980368/how-former-ref-tim-donaghy-conspired-fix-nba-games

 

"You wanna get paid?" Battista had said to the ref. "Then you gotta cover the f---ing spread." The bribe was only two dimes, $2,000 per game -- an outrageous bargain. If the pick won, the ref got his two dimes. If the pick missed, the ref owed nothing; Battista would eat the loss. A "free roll," as they call it. But this referee didn't lose much. His picks were winning at an 88 percent clip, totally unheard of in sports betting for any sustained period of time. They were now entering the sixth week of the scheme -- what you might call a sustained period of time

Link to comment

Nocas tokom tekme Spursa mislio da me zezaju kad rekose da nema preko pola u zadnjih 2 minuta, a onda sam ustanovio da sudije nastavljaju svoj niz debilizama i da su rekli da on ovde nema kontrolu na polovini Spursa onako bez gledanja snimka, gde danas gledaju i ko kakve boje na patikama ima zarad pravila. Ne kazem, DeRozen je usrao utakmicu sa prodanom loptom i zadnjim napadom i ne bi uradili nesto za tih sekund, ali brate...

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Jebiga, ako Sakramento ne iskoristi veceras priliku kod kuce protiv Oklahome u back-to-back utakmici posle dva produzetka onda nece nikad. 

 

Zar ne igraju Kingsi na strani?

Link to comment

Igraju.

 

Bjelica inače čini se ispao iz rotacije, Bogdan će počinjati na 3, a Barns na 4. Begli je prva izmena na 4, ne znam da li će uopšte biti minuta za Bjelicu koji istina ima lošiji drugi deo sezone, ali smatram da mora da ima ulogu u ovom timu. Doveli su Barnsa mislilo se da popune rupu na 3, da ne mora Šampert da igra da bi mogli da čuvaju jače trojke i onda stave Bogdana na 3 da čuva igrače poput Durenta što je nemoguće. 

Link to comment
16 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Meni se cini da je pored Barnsa i Bruer ukrao Nemanjine minute protiv Woriorsa...

 

Jeste. Sa tim da to može imati veze sa mečapom. Pa ćemo videti da li će ubuduće dobijati dnp ili će ipak imati 15ak minuta.

Link to comment

Nema veze s' tim sto je nas, ali mislim da bi morao da ima tih nekih 15-ak minuta..

 

A ne znam da li da se nerviram nakon ovih poraza od ponajboljih timova lige na po jednu loptu ili da budem srecan zbog toga...vise ovo drugo ipak.

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Igraju.

 

Bjelica inače čini se ispao iz rotacije, Bogdan će počinjati na 3, a Barns na 4. Begli je prva izmena na 4, ne znam da li će uopšte biti minuta za Bjelicu koji istina ima lošiji drugi deo sezone, ali smatram da mora da ima ulogu u ovom timu. Doveli su Barnsa mislilo se da popune rupu na 3, da ne mora Šampert da igra da bi mogli da čuvaju jače trojke i onda stave Bogdana na 3 da čuva igrače poput Durenta što je nemoguće. 

Au jbt

Nisam gledao tekmu, video posle da nije igrao, a nije povredjen, bas pitah ovde

Ovo sto si napisao mi palo na pamet, kao moguci scenario, ali sam se nadao da je samo moja paranoja

Jel ovo neko tvoje razmisljanje ili si negde procitao?

 

Sulud potez, ako je istina. Bjelica dosta znaci ekipi i prosto mora imati 20ak min, sjebace ih ovo ako je istina

Plus dodatno ovo sto si napisao oko uloga u timu

 

Meni je negde jasno da bi bjelica dolaskom barnsa i "rastom" baglija imao sve manje mesta na 4, ali sam verovao da ce probati traziti dtuga resenja

Npr verujem, da bi bjelica, pogotovo u slucaju da poradi na telu i agresivnije priatupi u perspektivi itekako mogao igrati vise minuta sa baglijem/dzajlsom na parketu

3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Неколико феноменалних утакмица се играло након Ол-Стара.

Da

A verujem da ce ovih narednih oko 2 meseca mozda biti i zanimljiviji od samog plejofa

Ima dosta ekipa sa slicnim sto rezultatom, sto kvalitetom i ocekujem da se ozbiljno "posibaju" do kraja regularnog dela lige

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...