Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

9 hours ago, theanswer said:

Mislim da prvi put posle ne znam koliko godina nisam odgledao ni sekund all stara. Video kucanje preko Šeka i nešto skills challenge-a u hajlajtsima, čak su i to uspeli masovno da zaseru, kao skills challenge a sve se svodi na poslednji šut, pas možeš da baciš tri lopte u publiku ako hoćeš kad ne moraš da ga pogodiš..

 

Eeee...during the war..jbt kad se setim da sam gledao onaj All Star 1993 do 5 ujutru. Verovatno najjači AS ikada, vrhusnki takmičarski basket, minijature trenera (naročito je Rajli postavljao neke ludilo akcije u finišu, ali je i Vestfol imao jednu briljantnu akciju kad su izveli iz auta u auta i napravli blokadu za originalnog izvođača auta (Timija Hardaveja)), produžetak, fakin Majkl Džordan, bog košarke sa svojim ludačkim ubačajima (ubacio je jednu trojku iz levog kornera, padajući u aut).

 

I sad ovo govno koje vređa inteligenciju. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Ivo Petović said:

 

Eeee...during the war..jbt kad se setim da sam gledao onaj All Star 1993 do 5 ujutru. Verovatno najjači AS ikada, vrhusnki takmičarski basket, minijature trenera (naročito je Rajli postavljao neke ludilo akcije u finišu, ali je i Vestfol imao jednu briljantnu akciju kad su izveli iz auta u auta i napravli blokadu za originalnog izvođača auta (Timija Hardaveja)), produžetak, fakin Majkl Džordan, bog košarke sa svojim ludačkim ubačajima (ubacio je jednu trojku iz levog kornera, padajući u aut).

 

I sad ovo govno koje vređa inteligenciju. 

 

Kad sam pre neki dan tražio podatke o gledanosti, taj all star je bio najgledaniji.

Link to comment

Ja to gledao uz treći kanal, Šarenca i Zokija Radovića (koji je sve znao). Šareni je tada još bio u tripu da u NBA ima 1 za 1 bacanja, pa je Radović morao da ga ispravlja svaki put :D

 

E da, i Mark Prajs koji je šutirao kao lud. I prvi AS Šeka, koga je Barkli izblokirao na kucanju, bukvalno mu je izvukao ruku iz koša, zverina iz Alabame.

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Eeee...during the war..jbt kad se setim da sam gledao onaj All Star 1993 do 5 ujutru. Verovatno najjači AS ikada, vrhusnki takmičarski basket, minijature trenera (naročito je Rajli postavljao neke ludilo akcije u finišu, ali je i Vestfol imao jednu briljantnu akciju kad su izveli iz auta u auta i napravli blokadu za originalnog izvođača auta (Timija Hardaveja)), produžetak, fakin Majkl Džordan, bog košarke sa svojim ludačkim ubačajima (ubacio je jednu trojku iz levog kornera, padajući u aut).

 

I sad ovo govno koje vređa inteligenciju. 

Taj All star je najbolji all star za naših života... Rajli crta akcije za Marka fucking Prajsa, koji pogađa 4-4 ili 5-5 u zadnjih par minuta, i dovodi istok na egal... Rajlijeve akcije sa dvostrikim blokovima... Taj pas iza koša...

 

Ma najbolje ikada... :D

Link to comment

Sad sam pogledao par minuta, dobro sam se svega setio (Juing ubacio za produžetak na asist Džordana, nakon što su svi očekivali da Majkl završi), ali ti pokreti Džordana, to je savršenstvo, kao da je neko napravio kompjuterski program za igranje košarke. Niko to nikad neće moći da nadmaši, ko kaže suprotno, treba da bude bude proteran na Nauru.

 

 

Link to comment

U dobroj rezoluciji nigde, cak i na ESPNu kad pustaju te prastare utakmice slika je sumnjivog kvaliteta :) ali sigurno po netu i nekim torrentima ima da se skine VHSrip sa random spanskim/sarenac komentatorom, bolje upuceniji ce znati gde

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...