Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ono ne deluje kao prednji ukrsteni jer oni obicno stradaju na cim, ovde je doslo do uvrtanja zbog kontakta. Takodje, igraci koji povrede ACL su cesto u mogucnosti da hodaju nakon povrede, a Boban nije mogao da ustane.

 

Nemam pojma, nadam se da sam u pravu, ACL bi mu skoro sigurno zavrsio NBA karijeru.

Link to comment

Pridruzujem se u zbunjenosti Jegerovim odlukama.. Nego bar je odustao da forsira WCS i Gilesa kao tandem :D

 

A oni Klipersi koji ne zele po, na kraju ce ga krenuti sa 6-te pozicije :blink:

Link to comment
18 minutes ago, ToniAdams said:

jedna od kuljih stvari u posl vreme

 

Da je bio obrnut rezultat ne bi Dok bio kul... mada bi isto ovoliko 9 sekundi trajalo da mu se moze... :fantom:

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

 

Ja sam pretpostavio da će igrati čim je Begli startovao. Samo mi nije jasna tolika promena rotacije, i toliko različitih startnih petorki za tim koji gura solidno, koji nema problema sa povredama a da je prošlo više od 50 utakmica u sezoni. Nema mnogo takvih primera u NBA iz razloga što nema mnogo vremena za trening i nije plejof da mečapuješ prema protivniku. 

I na sve to bjelica je igrac koji bas znaci ekipi

Dakle ne nekakav melo koji ce sutne svaku loptu koju primi i prospe i ako eventualno nesto dobro uradi, vec bukvalno sve suprotno od toga

I opet, nemam nikakav problem da vremenim gubi minute u odnosu na baglija, potpuno ocekivano, ali ovo sto radi je suludo

Da barnsa koristi kao dodatnu opciju u rotaciji, to bi bio pun pogodak, ovako sami sebi limitiraju opcije i pucaju u nogu

 

Na sve to, startni centar za 13 min +/- -20

Svaka cast, ne moze ni to bas svako

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Pridruzujem se u zbunjenosti Jegerovim odlukama.. Nego bar je odustao da forsira WCS i Gilesa kao tandem :D

 

A oni Klipersi koji ne zele po, na kraju ce ga krenuti sa 6-te pozicije :blink:

Klipersi imaju najlaksi raspored, bas bi trebali da se pomuce pa da ne igraju PO. 

 

Pogledah opet, imaju i oni teskih utakmica. Znam da sam gledao pre all stara i zakljucio da imaju lak ali neke od tih lakih su vec odradili, a i Sakramento je odradio seriju od 4 teska gostovanja. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...