Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pbg12345 said:

I na sve to bjelica je igrac koji bas znaci ekipi

 

I jos igrac kom se neopisivo dize cim ugleda Minesotu sa druge strane.

 

A to da ostavimo po strani, da jebe svetog oca manitua sta ucinise sa onim Sampert trejdom, Burks nije uspeo da se upise na 3 od 5 utakmica koliko je odigrao.

Link to comment
2 hours ago, Cash said:

Mislis 2-8 :fantom:

 

Iskreno nisam ocekivao da ce nakon pobede nad Hjustonom da izgube od NO i Memfisa. Ta dva potencijalna poraza su mi bili Milvoki i Denver ali nakon odgledanog drugog poluvremena sinoc deluje da svako moze da ih pobedi ako se zainati. 

 

Plejof Lebron

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

A to da ostavimo po strani, da jebe svetog oca manitua sta ucinise sa onim Sampert trejdom, Burks nije uspeo da se upise na 3 od 5 utakmica koliko je odigrao.

 

То ником живом није јасно.

Link to comment

Kako nije jasno... sutnuli Samperta da bi omogucili full minute Barnsu koji je sinoc u svom 33-em minutu na parketu dao prvi poen i to sa penala...

Link to comment
12 hours ago, Mos said:

 

Iskreno nisam ocekivao da ce nakon pobede nad Hjustonom da izgube od NO i Memfisa. Ta dva potencijalna poraza su mi bili Milvoki i Denver ali nakon odgledanog drugog poluvremena sinoc deluje da svako moze da ih pobedi ako se zainati. 

 

Plejof Lebron

oni su bez lebrona bas krs

a on ajde sto sam nije na svom nivou, nego ekipu uopste ne podize na neki visi nivo

 

ali odlicno je sve to

ceka kralj goat dejvisa, pa ce onda sledece sezone da pokaze da je najbolji :D

8 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kako nije jasno... sutnuli Samperta da bi omogucili full minute Barnsu koji je sinoc u svom 33-em minutu na parketu dao prvi poen i to sa penala...

pa bukvalno je i to uradjeno 

jbt, da su duranta dovodili, manje bi se prilagodjavali i tumbali ekipu

 

ne znam jbt, nadam se da makar drobnjak vidi ocigledno i da ce on napujdati divca da ovom objasni da se ne zajebava! :fantom:

 

denver veceras igra za top2 na zapadu, ako dobiju, bas bi se morali ozbiljno raspasti do kraja sezone da izgube drugo mesto

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...