Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

Inače Hrvate uglavili na Arenu 2, meč za prvo mesto u grupi, dok su npr. Francuzi na Areni Premium 1 u borbi za 3. mesto i bez ikakve šanse za osvaja je grupe. Čak i Turska-Luxemburg ispred ovog meča na Areni 1 :lol:

Koja bednost.

Link to comment
16 hours ago, pantelia said:

Uh, bas je popizdeo komentator sa Arene kad su Hrvati dali gol. U pravu je Muslin.

 

Ne znam je li to onaj isti koji je urlao kao lud kad je Mega dobila mislim Zadar u gostima. Strasno.

 

nije prošlo nezapaženo

 

https://www.index.hr/sport/clanak/srpski-komentator-urlao-kad-je-hrvatska-primila-gol-onda-ga-je-majer-usutkao/2397514.aspx

 

Spoiler

 

 

mislim da sami komentatori nisu problem, očigledno je u skorije vreme neko obavio razgovor sa njima. isti onaj komentator koji je umro kad je Dinamo dao gol makazicama za ulazak u ligu šampiona, inače komentariše rukomet sasvim normalno kad igra Zagreb, može se reći da navija za sve timove iz regiona. ovo je očigledno odluka iz vrha države da ne smeju da se raduju kad ustaše daju golove, da ne bi vređali osećanja čitalaca Inforemera i Aloa

 

mada je ludilo počelo još sa Acom Stojanovićem koji je normalno komentarisao Hrvatsku još od EP 1996, a onda su mu naredili da mora da bude potresen kad su ustaše ulazile u finale svetskog prvenstva 2018, i to je prihvaćeno kao standard u državnim medijima

 

za to vreme na SK ide onaj kolaž-spot golova ex-yu reprezentacija sa SK komentatorima iz drugih ex-yu država, gol Crne Gore sa kometatorom iz Slovenije, gol Srbije sa komentatorom iz Hrvatske itd u krug, i svi normalno prenose. dva univrzuma

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment

Slepac

 

Ipak, najveća tragedija komentatora koju sam ispratio za komšijske uspehe je bila na RTCG-u u finalu SP vaterpolo 2009. kada smo dobili špance na penale. Bukvalno je 3 sekunde bilo potrebno od poslednjeg gola da se isključi iz prenosa, uz tragično "i eto poštovani gledaoci srbija je novi prvak sveta, hvala na pažnji i prijatno. 

Link to comment

Nisu oni krivi, bob im nije sačuvao kraljicu pa su se rastrčali po livadi kao siročići. Ostaju im velika očekivanja da će sa kraljem na čelu da osvoje Katar

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, Zlurad said:

Odose englezi u Ligu B sa jednim postignutim zgoditkom i to iz penala iz 5 utakmica. Amejzing job Gareth. Ako ga do jutra ne smene...

 

U zadnja dva velika takmičenja jedno polu i jedno finale. Sigurno nisu ludi da ga smene zbog usrane Lige nacija koja ničemu ni ne služi. Posle Katara nek rad šta im volja, ali ne vidim šta bi promena selektora u 5 do 12 dobro donela?

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

U zadnja dva velika takmičenja jedno polu i jedno finale. Sigurno nisu ludi da ga smene zbog usrane Lige nacija koja ničemu ni ne služi. Posle Katara nek rad šta im volja, ali ne vidim šta bi promena selektora u 5 do 12 dobro donela?

Koliko puta treba ponoviti da Liga Wveope nije bas “ nicemu ne sluzi

 

evo za pocetak Englezi ce biti u drugom sesiru u kvalifilacijama za sledeci Euro zbog takmicenja koje “nicemu ne sluzi”

 

to im moze lako doneti grupu sa recimo sa Francuzima i nama ako mi ne pobedijo

nijednu sledeca dva kola

 

sedam sati bez datog gola je svakako za uzbunu ali hajde da se pravimo

blesavi

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...