Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

10 minutes ago, levi said:

za Srbiju bi i bilo najbolje ako bi mogla da pobedi obe utakmice i da ode u drugi šešir kvalifikacija za EP, ali da ostane u B ligi nacija i da nastavi da skuplja bodove u sledećem ciklusu. ali sad to više ne može
 
prvo mesto ovde donosi jedino siguran baraž za EP, ali i dosta poraza u sledećem ciklusu lige nacija

Just like Hungary

Link to comment
15 minutes ago, levi said:


 
prvo mesto ovde donosi jedino siguran baraž za EP, ali i dosta poraza u sledećem ciklusu lige nacija

Pa i to je draž natjecanja, taj ludi format, klackalica. Ja sam obožavao kupove na eliminaciju i dosta srca mi se slomilo kad su ta takmičenja degradirana ili ukinuta. 

Link to comment
1 hour ago, NevenMan said:

We have comedian here. 

 

We have tragicomedian here: Kad ti neko pristojno skrene pažnju na greške koje činjenično bodu oči, greške koje je lako ispraviti kroz edit pa postovi liče na nešto, a ti se naljutiš.

A i nisi na chatu.

 

off

Edited by Medusa_trip
Link to comment
1 hour ago, NevenMan said:

Liga Evrope ne ide nigde

svakako je hikjadu puta interesantnija neko Kirin Kup i razna gosgovanja po Dominikanskoj republici koja su bila pre

Ne da ne ide nigde, nego očekujem da će verovatno i još koja federacija da primeni taj format.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Medusa_trip said:

 

We have tragicomedian here: Kad ti neko pristojno skrene pažnju na greške koje činjenično bodu oči, greške koje je lako ispraviti kroz edit pa postovi liče na nešto, a ti se naljutiš.

A i nisi na chatu.

 

off

Dude chill out, it’s just a forum not PhD dissertation;and texting and driving not my forte 🤷🏻‍♂️

  • -1 1
Link to comment
za Srbiju bi i bilo najbolje ako bi mogla da pobedi obe utakmice i da ode u drugi šešir kvalifikacija za EP, ali da ostane u B ligi nacija i da nastavi da skuplja bodove u sledećem ciklusu. ali sad to više ne može
 
prvo mesto ovde donosi jedino siguran baraž za EP, ali i dosta poraza u sledećem ciklusu lige nacija
Pišahu negde da je dovoljna jedna pobeda od ove dve za siguran šešir. Bolje onda da se izgubi ili najbolje jedan nerešeni u Oslu. Siguran žreb je (skoro pa i ovako) siguran.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

to je već nešto drugo, ne treba kalulisati, treba da se stvara navika pobeđivanja, samo kažem šta bu bio lakši put za ubuduće
 
Bosna i Izrael obezbedili ligu A,  u poslednjem kolu Ukrajina - Škotska i Norveška - Srbija za preostala dva mesta

 

u ligi C sve rešeno kolo pre kraja u svim grupama samo još Grčka pokušava da spase Kipar, večeras su im dali 3 boda a u poslednjem kolu treba da pobede za njih a Kipar da ne izgubi od Kosova

 

 

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...