Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

15 minutes ago, aram said:

au kakav smešan penal za engleze... em je Kane bio u ofsajdu, em se sapleo sam od sopstvenu nogu

 

Kane u cistom oPsajdu ali je igrac Nemacke pre toga skrenuo loptu pa je VAR procenio da je "deliberate" odnosno s namerom to uradio pa nisu ni gledali situaciju. Ovo je kontra finala Reala i Poola gde je ista/slicna situacija svirana kao oPsajd. Uefa ne zna sta ce sa pravilima

Edited by Zlurad
Link to comment
mislio sam da je pet komada kod kuce od gruzije najnize sto bugari mogu ici ali izgleda mogu jos nize
Tuga na šta su spali.
Link to comment

Jedino je izvesno da je naša reprezentacija najnezahvalnija za kladioničare. Rezultat uglavnom zavisi od toga da li naš napad može da pobedi našu odbranu. Protivnici se tu ništa ne pitaju. 

Edited by Tunguz
Link to comment
7 hours ago, extragluv said:

protiv top repki, dok mi igramo sa grupama gradjana :laugh:

Ceska je bila top “repka” zadnji put tamo neke 1996te

Link to comment
19 minutes ago, JohnnyD said:

Hrvati sa trecim timom, jebeni Brozovic kapiten... jbs ti ove Lige Nacija

 

19 minutes ago, JohnnyD said:

Hrvati sa trecim timom, jebeni Brozovic kapiten... jbs ti ove Lige Nacija

Da je treci i nije. NJihov :"prvi" tim je toliko dobro igrao prvu takmicu u ovom ciklusu da isprobavaju A to sto su totalno van forme i sto ce verovatno ispasti iz prve grupe ce da ih kosta prvog sesira za sledece Ero Kvalifikacije. Pa kad konacno dobiju grupu sa recimo Englezima ili Portugalcima onda neka pricaju kako je nebitna Liga nacija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...