Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

2 hours ago, 189- said:

igrali su polufinale eura 2004.

Svi bismo radom hteli da zaboravimo taj cuveni Euro. Mislim svi sem Zagorakisa koji ni kriv ni duzan posta najbolji igrac u Evropi 

Edited by NevenMan
Link to comment
Ceska je bila top “repka” zadnji put tamo neke 1996te
opet su dobri. pogledaj im malo rezultate poslednjih godinu dana. mozda nemaju poborskog i nedveda ali su ok.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment

Капирам да се овим великим репкама сад баш и не игра ово срање  али Ђарме се са овим својим слабашним тимом нимало не бламирају. Мада и Еп су руку на срце одиграли изнад свих очекивања.

Link to comment

jel zna neko koja je poenta ovih kratkih stucni, retko iritantna pojava, jos kad ih stavis na grilijasa odvratnost se triplira. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bukvalno provocira da mu uletis klizeci
 

1 hour ago, John Coltrane said:

Sterlinga sa peterca uspeva da prebaci prazan gol, sam kao duh :isuse:


Nije mu prvi put. :D A i drugi Nesuarez je uspeo isto

Edited by Plajvi
Link to comment
37 minutes ago, extragluv said:

jel zna neko koja je poenta ovih kratkih stucni, retko iritantna pojava, jos kad ih stavis na grilijasa odvratnost se triplira. 


Smeta ljudima, bar je tako bilo pre još od Brajtnera, pa sa Totijem i Rui Koštom, do modernih dana sa Depajom.  Meni su jezivi kostobrani koji su svedeni na plafon 10cm. 

Link to comment
On 10.6.2022. at 21:35, NevenMan said:

Svi bismo radom hteli da zaboravimo taj cuveni Euro. Mislim svi sem Zagorakisa koji ni kriv ni duzan posta najbolji igrac u Evropi 


Euro da, tj. pobednika, ali Česi su baš kidali to prvenstvo. Češka-Holandija u grupi je dragulj prvenstva. Tukli još i Nemce.

Link to comment

Zbog čega je na utakmici ENG-ITA stadion izgledao kao da igra Srbija u Beogradu - skoro prazan? Prosto se desilo, ili iza toga postoji neka priča koju nisam ispratio?

Link to comment
18 minutes ago, Ras said:

Zbog čega je na utakmici ENG-ITA stadion izgledao kao da igra Srbija u Beogradu - skoro prazan? Prosto se desilo, ili iza toga postoji neka priča koju nisam ispratio?


Kazna posle finala EP. Morali su 100km daleko od Londona i bez publike- samo deca. 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...