Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

33 minutes ago, Profesionalac said:

Ne što će u B, nego mogu da upadnu u drugi šešir u kvalifikacijama za EP.

 

Mi možemo da se dokopamo istog samo ako budemo prvi u našoj grupi.

Naravno da nece. Imaju utakmicu sa Austrijom u Septembru. Bice kao sa Papua Novom Gvinejom pred svetsko

Link to comment

Jezivo je sve ovo sa Engleskom. Postava, igra, ne zna se šta je gore.

Ne znam šta zamišljaju, da imaju 40 igrača kao Španci koje mogu sa rotiraju.

Jebeni Sautgejt.

 

Link to comment

Southgate na 0:3 i sa igracem manje ubacuje Slabheada i krece da igra sa 3 pozadi, pri cemu je prethodno navedeni vec nakon 5 minuta bio u najboljoj najskupljoj poziciji na terenu da vidi kako lopta prolazi pored njega, poslednjeg coveka u odbrani i kako igrac odbrane, u vidu walkera mora da trci i neupesno blokira, dok ovaj gleda. Mediji ima da razapnu Sauthgejta. Moze da se zali na broj utakmica koje su igraci odigrali bio bi u pravu, ali da te Madjarska na domacem terenu oduci od fudbala sa 0:4 a nacija se nada "it's coming home" mislim da nece lepo da se zavrsi po njega. U stvari, ove utakmice engleske koje sam gledao su bile sa engleskim komentatorima. Samo zbog njih bih im pozeleo da ne prodju grupu jer je svaki igrac reprezentacije novi Mesi/Ronaldo, svaki pogled protivnickih igraca faul, svaki pas unbelievable and unseen.

Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

Jezivo je sve ovo sa Engleskom. Postava, igra, ne zna se šta je gore.

Ne znam šta zamišljaju, da imaju 40 igrača kao Španci koje mogu sa rotiraju.

Jebeni Sautgejt.

 

 

Jebiga, nije upalila edukacija klečanjem :sad: Možda da legnu sledeći put kad budu igrali sa Mađarima?

Link to comment
  • 3 months later...

Uh, bas je popizdeo komentator sa Arene kad su Hrvati dali gol. U pravu je Muslin.

 

Ne znam je li to onaj isti koji je urlao kao lud kad je Mega dobila mislim Zadar u gostima. Strasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...