Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

5 minutes ago, borris_ said:

Sada kazu da ovaj zadnji igrac spanije kao dotakao loptu i zbog toga kao nije ofsajd.

 

Ne znam ko to kaže, ali 99% sam siguran da to uopšte ne bi smelo da bude bitno. Jednostavno, ako je Mbape bio u ofsajdu, on je svojom pozicijom i kretanjem naterao Španca da pogreši, i to je jedino bitno.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne znam ko to kaže, ali 99% sam siguran da to uopšte ne bi smelo da bude bitno. Jednostavno, ako je Mbape bio u ofsajdu, on je svojom pozicijom i kretanjem naterao Španca da pogreši, i to je jedino bitno.

 

 

Naravno da to nije odavno bitno.

 

Situacija sa Zvezda Ludogorec... Napadac Ludogoreca u ofsajdu od 3m i lopta ide ka njemu, Pankov ne smije da je pusti i izbacuje loptu u korner i sudija svira korner, a ne ofsajd sto je skroz po pravilima.

Link to comment

Ma slazem se da je ovo po meni ofsajd. Rekao bih da se slazu i fr komentatori. A razlog je definitivno bas taj. Meni ofsajd, sudijama u VAR sobi nije. PSG je tako primio gol pritiv Napoli-a pa sam pizdio ali je gol bio priznat. 

Link to comment
Quote

Busquets: "the referee told us that Eric Garcia wanted to play the ball and that kills the offside... But he wanted to play the ball because the ball would have reached Mbappe who was offside! It doesn't make sense!"

 

Izgleda da su definitivno uzeli u obzir Garsiju. :isuse: Čovek pokušao da preseče loptu ka čoveku u ofsajdu, i vodi mu se kao deliberate odigravanje. Ovo je jedna od većih smejurija koje sam video. Kavanagh, Atwell, Betts i neki Nizozemac u VAR sobi. 

 

That being said, naravno da ne žalim Špance na koji god način da izgube.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Pa uveli su pravilo jer postoje takve situacije. Ne razumjem sta je Busquets hti da kaze.  Nije prvi put a ni zadnji. 

 

Ne postoji nikakvo pravilo koje pravda ovu situaciju, prosto jer Garsija nije odigrao deliberate pass, nego je u toj poziciji tela jedina opcija bila da preseče loptu tako što će je udariti ka svom golu. Uzimati da raščerečeni Garsija koji poslednjim atomima grize da dođe do lopte tu odigrava nešto deliberate je krajnje šarlatanstvo. Ovakvu odluku može da donese samo neko ko nije šutnuo loptu u životu.

  • +1 4
Link to comment

Idiotizam. Spanac nije mogao da zna da li je Mbape u ofsajdu ili ne, i pokusao je da spreci pas, racunajuci da ako pogresi ili pipne loptu, da ce VAR da odradi svoje. Mbape nije bio u pasivnom ofsajdu (ako je bio ofsajd), vec je trcao ka tom pasu. Neka me neko ispravi, ali to pravilo je odavno takvo, osim ako nije promenjeno, nema veze da li protivnicki igrac slucajno ili namerno pipne loptu, gleda se momenat dodavanja.

 

Ja i dalje ne mogu da verujem da ne postoji nijedan snimak iz linije, a ne ova jeb... slika iz kosog ugla.

  • +1 2
Link to comment

Mbappé je bio u ofsajdu ne treba ti nikakav drugi snimak. Razlog zasto nisu sviralo ofsajd je dat. VAR sudije su procjenile da nije ofsajd po tom pravilu. Da li su bili u pravu ili ne o tome se moze pricati. 

 

Kao sto rekoh, nesto slicno se desilo PSG-u u Napulju. Nije ni prvi ni zadnji put.

Link to comment

Konacno sam nasao razuman ugao, a to je zapravo ono sto smo gledali u direktnom prenosu. Zamrzao sam sliku kad je vec upucen pas, i u tom momentu je noga Spanca ispred Mbapeove noge, vidi se po liniji travnjaka. Jedino je moguc ofsajd ako je Mbapeovo telo bilo ispred noge Spanca.

 

kkk.jpg

 

Evo i linka - 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...