Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

4 hours ago, John Coltrane said:

To je taj neki boost koji daju JA timovi :fantom:

 

image.png.569078cf0075e4e96abe97b500696ed2.png

 

Ne razumes, JA timovi bi procvetali od toga i ne bi vise bili tako nekompetitivni. Manje Brazilaca bi odlazilo iz Brazila kad bi znali da ce igrati Ligu Sampiona sa svojim timovima i kad bi njihovi timovi bili mnogo bogatiji od para od LS.

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

 

Ne razumes, JA timovi bi procvetali od toga i ne bi vise bili tako nekompetitivni. Manje Brazilaca bi odlazilo iz Brazila kad bi znali da ce igrati Ligu Sampiona sa svojim timovima i kad bi njihovi timovi bili mnogo bogatiji od para od LS.

 

Kako ne razumeš kad sam ti nacrtao ovom tabelom koliko su kvalitetni u odnosu na Evropu?

 

Jel gledaš redovno BRA ili ARG ligu? Meni je muka od tog fudbala i retke su tekme koje sam uspeo da pogledam od prvog do 90tog minuta.

 

Sistem takmičenja im je opterećujući, a najbolji fudbaleri napuštaju zemlju u tinejdžerskim godinama. Da li misiliš da bi evropske vedete odlazile u BRA/ARG ili bi njihovi vunderkindovi ostajali duže u matičnim zemljama samo zbog 10tak tekmi godišnje u nekoj objedinjenoj ligi?

 

Živo me zanima na čemu temeljiš argument dizanja kvaliteta?

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

Kako ne razumeš kad sam ti nacrtao ovom tabelom koliko su kvalitetni u odnosu na Evropu?

 

Stvarno mislis da si to morao da mi crtas? 

 

Quote

Živo me zanima na čemu temeljiš argument dizanja kvaliteta?

 

 

Na osnovu para od Lige Sampiona koje ce klubovi dobijati. Sta tu nije jasno?

Link to comment

Argentina nema na celom globusu 11 dobrih za teren vec 15 godina unazad, oni ce se patiti oko kvalifikovanja kad Mesi batali.  

A i verujem da je svakako bolje igrati za Sahtjor ili Ludogorec nego da ti svake 2 nedelje otmu po jedan auto na semaforu, odande bi covek pobegao bilo gde i bilo kako. Pricali su Jorginho, Tevez i verovatno mnogi drugi koje su opcije u zivotu, tamo samo Adriano vole da bleji. :D Tamo se bukvalno ne podrazumeva ni sledeci obrok. 

Siguran sam da beze iz nefudbalskih razloga. 

Edited by Plajvi
Link to comment
6 minutes ago, Meazza said:

 

Na osnovu para od Lige Sampiona koje ce klubovi dobijati. Sta tu nije jasno?

 

That ship has sailed...

 

Paretine od LŠ nisu učinile da Shahtjor, CSKA Moskva, Benfika, OL, Briž, Malme, BATE i ostali  učine čudo. Niti je učestvovanje ekipa iz trećeg ili četvrtog ešalona evropskog fudbala diglo kvalitet samog takmičenja.

 

Ne znam čemu izmišljanje tople vode bar sad kad je posle kratke dominacije Reala opet menjan prvak LŠ svake godine. Kome LŠ nije dovoljno zanimljiva/atrkaktivna ne mora da je gleda.

Link to comment
58 minutes ago, John Coltrane said:

 

That ship has sailed...

 

Paretine od LŠ nisu učinile da Shahtjor, CSKA Moskva, Benfika, OL, Briž, Malme, BATE i ostali  učine čudo. Niti je učestvovanje ekipa iz trećeg ili četvrtog ešalona evropskog fudbala diglo kvalitet samog takmičenja.

 

Evo u cemu je razlika, Korintijans je jedan od klubova sa najvise navijaca na svetu, svi klubovi koje si naveo kad se skupe nemaju navijaca koliko Atletiko Mineiro na primer. To je ogroman potencijal.

Link to comment
6 minutes ago, Meazza said:

 

Evo u cemu je razlika, Korintijans je jedan od klubova sa najvise navijaca na svetu, svi klubovi koje si naveo kad se skupe nemaju navijaca koliko Atletiko Mineiro na primer. To je ogroman potencijal.

 

Daj možeš ti i bolje. Kakav qr navijački potencijal :covid19:

Link to comment

Pa nije gledanije zato što je Korintijans bolji od Šahtjora već zato što Korintijans ima vše navijača jerbo je Brazil veća zemlja od Ukrajne.

 

I dalje ne stoji argument da bi nešto što je gledanije na TV i kvalitetnije.

 

Gde je tu lopta?

 

Link to comment

Tom logikom Real, Siti, PSG, uzimaju još veće pare od tv prava i kupuju JA igrače još više i još ranije, čak zaobilazeći usputnu stanicu Porto, Benfiku, Sporting...

 

Ali složićemo se u očiglednom, vrtimo se u krug.

 

 

Tom logikom bi Zvezda posle 2 sezone u LŠ i ukupno 5 sezona u Evropi MORALA da ima squad koji uništava sve ekipe u domaćem prvenstvu, plasira se u Evropu bez po muke, a svoje igrače prodaje za 15, 20, 30mil umesto za kikiriki.

Link to comment
  • 5 months later...

Koliko je užasan raspad od stadiona u Novom Sadu, sramota me kad se tamo igra neka međunarodna utakmica, pa makar i Belorusija bila domaćin tu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...