Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

 Kakva sramota za reziju, da jos uvek ne puste nijedan usporen snimak iz linije za ofsajd, na ovakvom takmicenju, pa i u prenosu  Radnika Surdulice i Metalca bi do sad bilo tog snimka

  • +1 1
Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Mogu Svajcarci ;)

Rekao sam kada igraju ne moze im niko nista. Protiv svajcaraca su dali tri gola pa prestali da igraju. To je problem fr reprezentacije. Igraju na trenutke.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

FBXV8ktXMAIcRtG?format=jpg&name=large

 

Ne znam jel koriste debele linije u uefi, moguće da su pomoću njih namakli da ovih 15-20 cm ne bude ofsajd.

Sada kazu da ovaj zadnji igrac spanije kao dotakao loptu i zbog toga kao nije ofsajd.

Link to comment
10 minutes ago, JohnnyD said:

 Kakva sramota za reziju, da jos uvek ne puste nijedan usporen snimak iz linije za ofsajd, na ovakvom takmicenju, pa i u prenosu  Radnika Surdulice i Metalca bi do sad bilo tog snimka

 

Nema to veze sa nivoom takmičenja, odnosno tehnologijom koju poseduje produkcija. Već sam kukao na temu transparentnosti neostrvskog VAR, valjda kontaju, ako ne prikažemo situaciju, nema ni komentarisanja, veruje se struci, terak dalje. Sa druge strane, opšta kuknjava je i na ostrvske sudije bila prošle godine jer su bukvalno pokušali da nacrtaju svaki ofsajd gledaocima. Valjda je potrebno naći neku zlatnu sredinu.

Link to comment
Just now, borris_ said:

Sada kazu da ovaj zadnji igrac spanije kao dotakao loptu i zbog toga kao nije ofsajd.

Dobro to pravilo o doticanju lopte, svira se kako kome dune...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...