Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

24 minutes ago, MiddleClass said:

Ej, ali nema jako da mi sutiraju, nema da ulaze u duel sa mnom, nema da mi traze dres, nema fotografisanja...

 

Kako ne voliti Mesija?

Ljubomoran si od kada je bio selektor Arogantinije. Pa Kristinino dete je zrelije od tebe, njemu je idol Mesi. :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne znam zašto je ljudima uvek stalo do toga da se izbegnu teži protivnici, kao da se dobija neka posebna nagrada za plasman u top 8 ili top 4 ili šta već, pa kao hajde prvo to da izborimo pa ćemo videti dalje.

 

Ako je cilj da se osvoji takmičenje, čemu onda želja da se provučeš do finala (i tamo izgubiš)? Šta bi hvalilo™ da se odigra jeda kvalitetan dvomeč sa Barsom ili Juventusom?

 

Primer kako se dolazi do titule iz ne tako davne 2016-te. Bajern izbaci Juve na mišiće, Atletiko izbaci Barsu i Bajern (dva puta prešli Čolovi pola u revanšu).

Real se dotle lopta sa Romom, Volfsburgom I Pelegrinijevim prosečnim Sitijem, onda dobiju finale na penale, gde su do vođstva došli iz ofsajda.

Titulu uzeli, ozbiljne konkurente nisu pobedili.

Link to comment

Ja ne volim Mesija jer mi je antipatican. Nisam voleo ni Zidana jer mi je bio antipatican, nisam voleo ni Bergkampa, Bekama i mnoge druge fudbalere iz potpuno subjektivnih razloga. I vise ja nerviram njegove fanove nego sto njegovi fanovi nerviraju mene.

Edited by Meazza
Link to comment
45 minutes ago, Majo said:

Ja volim Busketsa i potpuno sam neshvacen.

 

Busquets je čovjek za kojeg mi je jako žao da nikad nije sreo Keanea, Vieiru ili Vinnieja Jonesa u prajmu njihovog amoka.

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Busquets je čovjek za kojeg mi je jako žao da nikad nije sreo Keanea, Vieiru ili Vinnieja Jonesa u prajmu njihovog amoka.

Ti si jedan nasilnik. Bre, pa imao je on svom zivotu Pepea, ramosa i slicne zveri. Pa mu loptu nisu uzeli u zivotu.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

 

Busquets je čovjek za kojeg mi je jako žao da nikad nije sreo Keanea, Vieiru ili Vinnieja Jonesa u prajmu njihovog amoka.

 

+1

Link to comment
9 minutes ago, Majo said:

Ti si jedan nasilnik. Bre, pa imao je on svom zivotu Pepea, ramosa i slicne zveri. Pa mu loptu nisu uzeli u zivotu.

 

Pa to njima i nije primarni zadatak, da njemu uzimaju loptu.

Link to comment
9 minutes ago, Majo said:

Ti si jedan nasilnik. Bre, pa imao je on svom zivotu Pepea, ramosa i slicne zveri. Pa mu loptu nisu uzeli u zivotu.

 

Busquets je preveliki padavičar i folirant za moj ukus. Ako već pada, neka ima razlog za to.

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Ma nije poenta u navijanju, poenta je u zanimljivosti, treba svake godine gledati Real kako ih sudije namještaju ili Bajern koji cijedi suvu drenovinu iz Riberija? Real je ove godine bio slabiji od Ajaksa :D, a ko jebe PSG kad dopuste da ih izbaci onakva ekipa. Ne kapiram ni poentu pretplaćenosti na mjesta u polufinalu. Promjena je dobra stvar. 

Тачно. Поготову ако се та места добијају финансијама које су скоро па нелегалне.

6 hours ago, Zlurad said:

Mesi je argentinac. Nuf said.

Знаш неког? Мислим лично?

3 hours ago, Majo said:

Ja volim Busketsa i potpuno sam neshvacen.

Ти нас наравно зајебаваш. Од Бускетса је једино веће говно Рамос.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...