Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da je sačekao da bude pokošen, sve u redu.

 

Tu logiku nijedan sudija ne sme da primenjuje. Faul se sudi po intenzitetu starta, pogodio ili promašio žrtvu. Ne kažnjava se igrač sa loptom zato što je uspeo da izbegne kontakt. 

 

Ova situacija je sasvim drugačija, Suarez sam inicira kontakt jer je taj tip igrača... ali na to ima puno pravo, slično kao i svaki napadač koji svesno zapne o ispruženu nogu protivnika. 

 

Štoper koji uklizava u šesnaestercu izlaže se ogromnom riziku, ako ne izbije loptu gotovo je sigurno da će biti penal. Tu nema šta da se priča "pa nije morao da padne", "mogao je da ga izbegne", i slično.

 

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mane protiv Nojera.

 

Mane protiv Fostera

 

 

Koji je golman efektnije namagarčen?

 

Protiv Votforda čista improvizacija, loš prijem i posle toga izvanredna završnica. Protiv Bajerna sve izvanredno, krajičkom oka je video Nojera, fantastično umirio dugu loptu, i sve ostalo odradio maestralno. Ovo čak i nije velika Nojerova greška jer bi masu drugih igrača uspeo da zbuni na ovaj način, ili oni ne bi imali ovakvu brzinu razmišljanja. Mane stvarno izrastao u Salaha ove sezone.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Tu logiku nijedan sudija ne sme da primenjuje. Faul se sudi po intenzitetu starta, pogodio ili promašio žrtvu. Ne kažnjava se igrač sa loptom zato što je uspeo da izbegne kontakt. 

 

Ova situacija je sasvim drugačija, Suarez sam inicira kontakt jer je taj tip igrača... ali na to ima puno pravo, slično kao i svaki napadač koji svesno zapne o ispruženu nogu protivnika. 

 

Štoper koji uklizava u šesnaestercu izlaže se ogromnom riziku, ako ne izbije loptu gotovo je sigurno da će biti penal. Tu nema šta da se priča "pa nije morao da padne", "mogao je da ga izbegne", i slično.

 

Fakat jeste, ovo boldovano sam ostavio negde postrani sinoć gledajući silne (pre)usporene snimke, a ipak realtime je mama. Sad vidim da je čak i VAR konsultovan. My bad.

Link to comment

Generalno, nemački klupski i reprezentativni fudbal je u velikoj krizi, najbolji igrači prošli su zenit, novih nema ... Jeste da se Šalke ove sezone bori za opstanak u Bundes ligi, ali baš da primi sedam komada ... Namerno nismo spomenuli Bajern jer je to više legija stranaca ...

 

I zaista očekujemo da za neđelju dana Srbija napravi jedan od najvećih rezultata u novijoj fudbalskoj istoriji i pobedi "pancere" na njihovom terenu. Jeste da je prijateljska, ali i to će biti indikator da oni padaju, a mi se dižemo ...

Edited by stoka
Link to comment
11 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sad vidim da je čak i VAR konsultovan. My bad.

 

Čak i kod penala je var konsultovan? Čak? :D

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ja sa Sitijem ne bih voleo, ne iz straha vec bi to bilo prilicno dosadno i negledljivo. Naravno valjalo bi izbeci Barsu i Juve.

Evo moje nezelje redom: City, Barsa, Juve, Tott, Utd, Ajax, Porto

Link to comment

Ne znam zašto je ljudima uvek stalo do toga da se izbegnu teži protivnici, kao da se dobija neka posebna nagrada za plasman u top 8 ili top 4 ili šta već, pa kao hajde prvo to da izborimo pa ćemo videti dalje.

 

Ako je cilj da se osvoji takmičenje, čemu onda želja da se provučeš do finala (i tamo izgubiš)? Šta bi hvalilo™ da se odigra jeda kvalitetan dvomeč sa Barsom ili Juventusom?

Link to comment
17 minutes ago, radnik said:

Ja sa Sitijem ne bih voleo, ne iz straha vec bi to bilo prilicno dosadno i negledljivo. Naravno valjalo bi izbeci Barsu i Juve.

Evo moje nezelje redom: City, Barsa, Juve, Tott, Utd, Ajax, Porto

Ko je tu dosadan i negledljiv?

 

U pravu je Vini, evo ja zelim Barsi - Siti, Liverpul i Juventus, nebitno kojim redom, mada uopste nisam siguran da su navedene ekipe puno bolje od ostalih. 

Edited by Majo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...