Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Liverpul je poslednji put pobedio u 1/8 finala u Nemackoj 2005. godine. Bajern Leverkuzen. Cetvrt finale, Juventus. Umesto Celzija je tu ManUtd. Umesto Milana tu je Barselona. Not.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

ova arena nema jednog coveka da vodi emisiju kako treba. ovaj svilar, sta on prica, kakve su to recenice. pazi ovo "liverpul je u drugom pol. izdominirao sa golovima". jos ce najbolji ispasti jebeni radulovic. 

Link to comment

Tesko je slusati ih, gledao sam naizmenicno ali  bez tona obe utakmice, Barsu je prenosio onaj nadmeni lik koji prenosi Zvezdu i Francuze. OK su samo dvojica, onaj promukli sto prenosi ponekad Francuze i Bosanac sto prenosi Italijane. Ali nebitno je ko komentarise u principu kad mozes da utisas uvek i gledas igru.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ne valja to što VAR već u par utakmica Lige šampiona ne služi za pravilniju procenu, već za legitimizaciju, hajde da kažemo - slobodne sudijske procene. Večerašnji primer: Lion postiže gol nakon što je igrač u ofsajdu napravio faul u napadu, a u daljem toku akcije učinjen je još jedan ofanzivni prekršaj ... Bez obzira na sve to, sudija je priznao gol i izbio igračima Barse bilo kakav razlog za proteste, jer ljudi po "difoltu" veruju u tehnologiju i smatraju da nema njene zloupotrebe ...

 

I kaže komentator da se sada proverava snimak zbog ofsajda. A šta ako prilikom pregleda snimka sudija primeti neku drugu nepravilnost, u ovom slučaju prekršaje u napadu? To se onda šta? Ignoriše? Jer nije zbog toga pozvan VAR?

Edited by stoka
Link to comment
14 minutes ago, stoka said:

Ne valja to što VAR već u par utakmica Lige šampiona ne služi za pravilniju procenu, već za legitimizaciju, hajde da kažemo - slobodne sudijske procene. Večerašnji primer: Lion postiže gol nakon što je igrač u ofsajdu napravio faul u napadu, a u daljem toku akcije učinjen je još jedan ofanzivni prekršaj ... Bez obzira na sve to, sudija je priznao gol i izbio igračima Barse bilo kakav razlog za proteste, jer ljudi po "difoltu" veruju u tehnologiju i smatraju da nema njene zloupotrebe ...

 

I kaže komentator da se sada proverava snimak zbog ofsajda. A šta ako prilikom pregleda snimka sudija primeti neku drugu nepravilnost, u ovom slučaju prekršaje u napadu? To se onda šta? Ignoriše? Jer nije zbog toga pozvan VAR?

Ti kao da si bio u spanskom studiju posle utakmice, sve od reci do reci. Realno nije bio penl za Barsu,  kao sto i gol Liona nije regularan.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Čist penal, budala mu uklizala a loptu nije ni videla.

 

To što je posle Uruguayo odleteo kao da ga je ovaj počistio umesto da samo isklizne i padne, to je već stvar umetničkog dojma.

Nisam ubeđen. Mislio sam da će VAR pomoći kod ovih teških situacija, koje se ne vide u realnom vremenu, kao što je bilo u Parizu. Mislim da je jako bitna stvar što Suarez gazi protivnika. Da je sačekao da bude pokošen, sve u redu. Malo frustrirajuće za trenera kad ne može on da traži VAR.

Link to comment

Pa ne bi bio pokošen,igrač je bio skoro pola metra od njega ,da nije gazio ne bi bilo nikakvog kontakta

41 minutes ago, W.F.C. said:

Tesko je slusati ih, gledao sam naizmenicno ali  bez tona obe utakmice, Barsu je prenosio onaj nadmeni lik koji prenosi Zvezdu i Francuze. OK su samo dvojica, onaj promukli sto prenosi ponekad Francuze i Bosanac sto prenosi Italijane. Ali nebitno je ko komentarise u principu kad mozes da utisas uvek i gledas igru.

 

Dobar je onaj što je prenosio Kopa Libertadores,mislim da isti lik prenosi i rukomet. A retko dobija šansu na bitnim utakmicama,to je rezervisano za ove diletante što ne znaju pravila

 

Barsa igra sledeću protiv Totnhema nije Poketinjo slučajno išao na Nou kamp  

Link to comment

Ajax - Porto da prođe 1 autsajder

Liv- Tot kad već igramo u prvenstvu što ne bi i u LŠ

Juve - ManU Ronaldo se vraća kući

Barsa - Siti Pep plače na Nou Kampu

Link to comment
ova arena nema jednog coveka da vodi emisiju kako treba. ovaj svilar, sta on prica, kakve su to recenice. pazi ovo "liverpul je u drugom pol. izdominirao sa golovima". jos ce najbolji ispasti jebeni radulovic. 

Kako non stop upada u rec gostu, neda mu da zavrsi misao. Skoro negledljivo.
Link to comment

Очекујем:

Ливерпул - Ајакс

Јунајтед - Јувентус
Барселона - Порто
Сити - Тотенхем

 

Волио бих:

Барса - Сити

Ливерпул - Порто
Ајакс - Тотенхем
Јунајтед - Јувентус

 

и да прођу болдовани

Link to comment

Ne mogu da shvatim da ljudi koji vole fudbal toliko mrze Barselonu da zele da ispadnu, sve dok Mesi igra za taj tim. Spektakl od igraca, gledao bih ga svaki dan.

 

Liverpul je sinoc jedino samog sebe mogao da izbaci, sto je uredno i pokusavao vecim delom prvog poluvremena. Bajern je totalna kanta od tima.

Link to comment
37 minutes ago, harper said:

Bajern je totalna kanta od tima.

 

Ja sam to pisao jos prosle godine (s tim sto sam koristio izraz "pocepana kesa"). Sad su samo jos gori.

 

Za ove sto prate BuLi, osim Brandta, ima li jos koji mladi nemacki igrac vredan paznje? (Verner to nije.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...