Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

19 minutes ago, James Marshall said:

Opet čitaš komentare na lajvskoru :isuse:

 

Aj pročitaj još jednom, ali detaljnije, pričam o prethodnom kolu a ne istoriji fudbala

 

Ne vidim da je spasilo fudbal to sto je Roma izbacila Barsu prosle godine.

 

Nikad nisam razumio kompleks navijanja za slabijeg.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, MiddleClass said:

 

Ne vidim da je spasilo fudbal to sto je Roma izbacila Barsu prosle godine.

 

Nikad nisam razumio kompleks navijanja za slabijeg.

+1 sa malom ogradom, jedno je Ajax, drugo je Roma. 

Link to comment
7 minutes ago, Majo said:

Barsi je tada falio samo jedan dobar suter, da budu savrsen tim.

 

A ono jeste... imas Etoa pa Ibrahimovica pa Suareza... nema ko da sutne. :D

Link to comment

Ma nije poenta u navijanju, poenta je u zanimljivosti, treba svake godine gledati Real kako ih sudije namještaju ili Bajern koji cijedi suvu drenovinu iz Riberija? Real je ove godine bio slabiji od Ajaksa :D, a ko jebe PSG kad dopuste da ih izbaci onakva ekipa. Ne kapiram ni poentu pretplaćenosti na mjesta u polufinalu. Promjena je dobra stvar. 

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

A ono jeste... imas Etoa pa Ibrahimovica pa Suareza... nema ko da sutne. :D

Ne bre, pravi suter gromovnik, onaj sto ti izvlaci dva odbrambena igraca iz bunkera na crtu.

A vidis, kad pomenu Ibru, nista mi zalije nije, nego kako se pojebase on i Pep. Drkadzije obojica.

Edited by Majo
Link to comment
14 minutes ago, Majo said:

Prvi bold ne kapiram, kako mislis da se aktivno probije bunker od 10 igraca u kaznenom prostoru? To jesu dobri fudbaleri ali ne i madjionicari. Barsi je tada falio samo jedan dobar suter, da budu savrsen tim.

Za drugi bold, vidis da moze i svaka cast. Viljareal je npr. ekipa, koja zasluzuje maksimalni respekt, uvek su igrali protiv Barse zajeban i dobar fudbal - a da nisu koristili metod Intera ili Celzija, vec Bajerna.

Barci je nedostajao plan B, i zato je bilo dosadno... Pričali smo onoliko... Ni šuta, ni skoka... Posle im Pike igra špica poslednjih 10 minuta, jer nemaju šta drugo, jer dupli pasovi ne prolaze protivjakih odbrana... A onda niti štnu, niti gađaju nekog u glavu nego kruže, kruže, kruže...

 

Njuhova stvar, ali meni je to bilo dosadno...

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Ne mogu da shvatim da ljudi koji vole fudbal toliko mrze Barselonu da zele da ispadnu, sve dok Mesi igra za taj tim. Spektakl od igraca, gledao bih ga svaki dan.

 

Liverpul je sinoc jedino samog sebe mogao da izbaci, sto je uredno i pokusavao vecim delom prvog poluvremena. Bajern je totalna kanta od tima.

Meni je logično da oni koji mrze Mesija u stvari mrze navijače koji vole Mesija,teraju inat,meni se to nekad dešava ali retko sa sportom.

 

Zašto bi neko mrzeo Mesija? Jeste arogantan ali ako je to najveći greh kakvi smo onda mi svetci,pa nije silovao nikog.

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

Meni je logično da oni koji mrze Mesija u stvari mrze navijače koji vole Mesija,teraju inat,meni se to nekad dešava ali retko sa sportom.

 

Zašto bi neko mrzeo Mesija? Jeste arogantan ali ako je to najveći greh kakvi smo onda mi svetci,pa nije silovao nikog.

Pa de njega nadje da je arogantan, crni Fakundo:)

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Barci je nedostajao plan B, i zato je bilo dosadno... Pričali smo onoliko... Ni šuta, ni skoka... Posle im Pike igra špica poslednjih 10 minuta, jer nemaju šta drugo, jer dupli pasovi ne prolaze protivjakih odbrana... A onda niti štnu, niti gađaju nekog u glavu nego kruže, kruže, kruže...

 

Njuhova stvar, ali meni je to bilo dosadno...

Jepse sa tim planom B, sta ce im? uz malu modifikaciju, plan A i dalje radi posao u dva tima. Titule, golovi, asistencije, govore da je put na mestu. Nemoj da me ljutis, ima da izvucem Liverpul iz zdrebeta:)

Link to comment
2 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ako nisi ironičan.

Messi je pasivno arogantan,introvert.

 

 

Ne znam kako si spojio te dve osobine, istina da je introvertan, sad daleko manje nego ranije, valjda ga je familija malo raskravila, kao i dolazak Luis Suareza - ali tu brate, arogancije nema ni u naznakama. Ti znas da bi spanska stampa vec to izvrtela na sva usta.

Just now, Zlurad said:

Mesi je argentinac. Nuf said.

To je vec OK:)

Link to comment

Jel smio poslednji Marokanac treceg svijeta da se slika sa njim?

Ronaldo bi mu dao makar dva selfija plus bi mu obljubio zenu. 

Edited by MiddleClass
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...