Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, keitel said:

Kod Kovalskog je uvijek važila ta neka obrnuta logika, pa je tako bolje imati u klubu trenera koji ne osvaja ništa od onog koji osvaja ili na čelu polupismenog buzdovana kao što je Peković umjesto lika kao što je Lončar. 

Partizan ide jedinim putem koji je moguć a to je priča zasnovana na razvoju mladih igrača. O Čanku možemo razgovarati na kraju sezone i to bi jedino imalo smisla jer je kupio svoj boravak u timu osvajanjem trofeja, što je za Mutu sf.

 

Ti kao portparol polupismenog buzdovana Ostoje meni drzis lekciju iz logike..  O jebote.. :laugh:

 

Koji bre razvoj mladih igraca? U prvom timu ces imati ukupno jednog - Pecarskog. A i njega su hteli da posalju u Mladost, ali on nije hteo.. O Canku se, kao i o svakom treneru, moze govoriti uvek. Kako mu je ekipa izgledala na kraju sezone? Kakvu je ekipu okupio za ovu? Na sta licimo? I sad cemo sve to da ignorisemo, jer je uzeo jebeni kup..

 

Link to comment
27 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ti kao portparol polupismenog buzdovana Ostoje meni drzis lekciju iz logike..  O jebote.. :laugh:

 

Koji bre razvoj mladih igraca? U prvom timu ces imati ukupno jednog - Pecarskog. A i njega su hteli da posalju u Mladost, ali on nije hteo.. O Canku se, kao i o svakom treneru, moze govoriti uvek. Kako mu je ekipa izgledala na kraju sezone? Kakvu je ekipu okupio za ovu? Na sta licimo? I sad cemo sve to da ignorisemo, jer je uzeo jebeni kup..

 

 

Zajebi me sa tim uvredama, o Ostoji sudim isključivo na osnovu njegovih akcija. Doveo je Lončara, nekoliko mladih igrača koji imaju određen potencijal, dugove vraća koliko je u mogućnosti. Ako si ti mislio da će klub pod nekim drugim na čelu odjednom raspolagati neograničenim budžetom i napadati sve trofeje onda nemamo o čemu da razgovaramo.

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

Na sta to tacno mi licimo? Mislim postp sezona jos nije ni pocela

 

Ni na sta. I nije problem u porazima samo, nego upravo kako izgledamo. Sve ekipe su sada u pripremnom periodu, svima su teske noge, svi su nekompletni i neuigrani, pa opet svi sa kojima smo igrali izgledaju neuporedivo bolje od nas..

 

5 minutes ago, keitel said:

 

Zajebi me sa tim uvredama, o Ostoji sudim isključivo na osnovu njegovih akcija. Doveo je Lončara, nekoliko mladih igrača koji imaju određen potencijal, dugove vraća koliko je u mogućnosti. Ako si ti mislio da će klub pod nekim drugim na čelu odjednom raspolagati neograničenim budžetom i napadati sve trofeje onda nemamo o čemu da razgovaramo.

 

Koje uvrede? Koje Ostojine akcije? Ponavljas kao papagaj njegovu praznu pricu.. Preslikan modus operandi SNS-ovske vlasti na svim nivoima..  Hvala Ostoji, za samo pola godine....

 

Nece se klub mrdnuti iz sadasnje pozicije jos dugi niz godina.  Kao sto sam vec napisao u nekom od prethodnih postova, ko veruje u Ostojina obecanja, taj je budala..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ni na sta. I nije problem u porazima samo, nego upravo kako izgledamo. Sve ekipe su sada u pripremnom periodu, svima su teske noge, svi su nekompletni i neuigrani, pa opet svi sa kojima smo igrali izgledaju neuporedivo bolje od nas..

 

 

 

Koja gomila nonsensa je ovo. 

 

Sve ekipe koje si mogao gledati protiv nas su i kvalitetnije od nas. A pitam.se koliko si zapravo i gledao.

Link to comment
42 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Naravno da su kvalitetnije Sherloce. Zato smo i izgubili od svih. Dobro, eto izvukli su nesrecne Angolce, da popravimo statistiku..

 

Ne reče koliko si utakmica zapravo odgledao od ovih. Ako su ekipe kvalitetnije nije iz domena sf-a da izgledamo loše protiv takvih ekipa. 

 

Ja bih sačuvao municiju za pljuvački orkestar kad budemo gubili 37 razlike u mečevima koji zapravo nešto znače i u kojima imamo bar iole šansu da pobedimo na osnovu kvaliteta. 

Link to comment

Nisam im ja birao protivnike, nego su to sami radili. Njihova je procena da su to dobre provere, neke ekipe evidentno jace od nas, neke mozda malo jace ili tu negde ko i mi. Porazi kao porazi nisu toliko bitni, ono sto je bitno je sto smo izgledali lose protiv svih..

 

A daleko je ovo sto pisem od neke zestoke pljuvacine. Samo konstatovanje da nema mesta optimizmu i nadanju da ce ova sezona biti ista bolja nego prethodne.

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Nisam im ja birao protivnike, nego su to sami radili. Njihova je procena da su to dobre provere, neke ekipe evidentno jace od nas, neke mozda malo jace ili tu negde ko i mi. Porazi kao porazi nisu toliko bitni, ono sto je bitno je sto smo izgledali lose protiv svih..

 

A daleko je ovo sto pisem od neke zestoke pljuvacine. Samo konstatovanje da nema mesta optimizmu i nadanju da ce ova sezona biti ista bolja nego prethodne.

 

Kakve veze ima ko je birao protivnike, nema to veze sa ovom pričom. Opet npr ja jedinu utakmicu koju sam odgledao sa ovih priprema od početka do kraja eto baš tu smo izgledali korektno. 

 

I nismo pričali ni o kakvom optimizmu samo konstatujem da to što trenutno ne ličimo na nešto bog zna šta nije ništa nenormalno. Kao nisu bitni porazi, nisu kurac, ispizdeli svi zbog 30 razlike u Španiji. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...