Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Nije previše, taman je po meri. Gledaj i jedan pozitivan spin cele situacije: lepo je što histerišu i što se trigeruju na svakakvu sitnicu. To samo potvrđuje da su najobičnije pizde u pitanju.

 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, theanswer said:

Da li je ijedan sportski kolektiv ikada zbog bilo čega izdao saopštenje u pola 2 ujutru?

 

 

Kontam da jesu englezi kad dovode pojacanja u zadnji cas. Ali ovako jadnjikavo verovatni nije niko. Ovo deluje kao da je Ostoja morao sitnu knjigu da pise u sitne sate. Nekako bi mi lakse bilo da su ga zvali da mu narede, ali mislim da je ipak ovo on sam preventivno.

Link to comment

I zvali. A i preventivno. Nista se ne ostavlja slučaju.

 

Ono što mene zanima tj brine je reakcija Trinkija na ovo. Pitanje da li su ga ribali i kako mu je to saopšteno.. Mislim da njemu ne treba ovo u životu. Pa se plašim ako se nešto slično desi ponovo da će da se spakuje i jepte se Srbi.

 

Kao sto smo izgubili Miću.

Link to comment
6 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

Kontam da jesu englezi kad dovode pojacanja u zadnji cas. Ali ovako jadnjikavo verovatni nije niko. Ovo deluje kao da je Ostoja morao sitnu knjigu da pise u sitne sate. Nekako bi mi lakse bilo da su ga zvali da mu narede, ali mislim da je ipak ovo on sam preventivno.

preventivno nego šta. pičketina slinava!

 

Link to comment

Ovo nam na plastican nacin pokazuje kako funckionise cash flow u Srbiji i kako lako moze da se najebe ako nisi full na liniji sa glavnim igracima.  I koliko je u stvari Ostoja mali igrac a opet, dobio je Partizan na upravljanje. 

 

Trinkijeri zna da prica a verujem i da cita srpski. I ima prijatelje ovde sigurno koji su mu rekli kako stoje stvari. Nije mali. 

Njemu se niko nije ni obratio verovatno. Ali je Ostoja garantovano popasao jednu disciplinsku. 

Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

I zvali. A i preventivno. Nista se ne ostavlja slučaju.

 

Ono što mene zanima tj brine je reakcija Trinkija na ovo. Pitanje da li su ga ribali i kako mu je to saopšteno.. Mislim da njemu ne treba ovo u životu. Pa se plašim ako se nešto slično desi ponovo da će da se spakuje i jepte se Srbi.

 

Kao sto smo izgubili Miću.

 

Čisto sumnjam da su ga ribali, šta on ima sa tim? Jedini koji su mogli da dobiju ribanje su Lončar i Toša

Link to comment

Opa.. znaci bilo kolektivno ribanje..

 

A tu Toša ladno... I mene to raduje. Pisao sam više puta da dosta cenim njegov trud i rezultate u KKP. 

 

Jbga, iako sam jedini, mislim tako i uvek cu to isticati. Najpre jer skoro svi smatraju Tošu za kockara debila koji se muva u klubu 30 godina. A čovek je rudario konstantu i iskreno za klub.

Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Opa.. znaci bilo kolektivno ribanje..

 

A tu Toša ladno... I mene to raduje. Pisao sam više puta da dosta cenim njegov trud i rezultate u KKP. 

 

Jbga, iako sam jedini, mislim tako i uvek cu to isticati. Najpre jer skoro svi smatraju Tošu za kockara debila koji se muva u klubu 30 godina. A čovek je rudario konstantu i iskreno za klub.

I Tosa ti je sns-ovac. 

 

DxNeFFbXgAAh103.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...