Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, bradilko said:

ma nema davanje šanse više. jedna nedeljno i smanjivanje rotacije. sve šanse su prošle. čeka nas plej of 

 

Period do plejofa treba iskoristiti da se Zagorac vrati u zivot. Jedina sansa Partizana ove sezone je da on napravi iskorak. Tu je jedini/najceci prostor za napredak. 

 

Isto, valjalo bi malo oladiti sa Renfroeom. Nema potrebe da drvi loptu 80% vremena. Trebalo bi i ostali spoljni igraci da dobiju malo vecu ulogu i odgovornost u kreaciji. Inace cemo u najvaznijim utakmicama gledati kako mu idu ispod na piku a on nabacuje loptu ka obrucu u nadi da ce da upadne.

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

 

A ko je posumljeni?

 

 

the answer

 

A što se Lazmea tiče...

 

Quote

Budućnost ne namerava da se olako odrekne titule u ABA ligi.

U Podgorici žele dodatno da pojačaju tim, a nova želja crnogorskog evroligaša je Stefon Lazme, piše “Pobjeda”. 36-godišnji Gabonac je nedavno dobio otkaz u Panatinaikosu i ako bi došao u Budućnost imao bi pravo nastupa samo u ABA ligi.

 

 

Link to comment

budućnost se uči na greškama cedevite.. kad bi se zajebavali

 

nabacuju random delove i čekaju da vide koji će se zalepiti™..

 

evrokup je bio dobro iskustvo za nas. nismo se obrukali a tačno možemo videti koji su limiti tima pa ne moramo da se zanosimo.. neće nas niko odučiti od košarke u plejofu niti će nekome biti drago da nas vidi u polufinalu ali isto tako nismo favoriti ni protiv jednog od ta tri tima.. sinoć nam je najviše falio pejdž. 

Link to comment
18 hours ago, Timmy said:

 

Sisa bezbzda nek se nosi u kurac. Toliki talenat a picketiina.

 

A posle se pljuje Vanja koji kosta 3 puta manje, pa iako je glup ko kurac ima bolju sezonu od ove sise.

Sad ce Venom da ti objasni da Zagorac ne moze biti prevara od igraca jer je imao NBA ugovor i da te pita sta si ti u zivotu postigao pa imas pravo da seres po jednom Zagorcu koji zamalo sto nije usao u 400 najboljih u onome cime se bavi. 

 

Prevara od igraca. 

Link to comment

Nije prevara od igrača. Al ne pokazuje nikakvu konstantu. Jedna njegova partija početkom sezone je bilo nesto sto smo bas bas retko mogli da vidimo u poslednjih 20 godina u KKP. Tada je pokidao i vise nijednom.

 

Da li samo povrede ili sta vec, ne znam.

 

Link to comment

Mnogo se izmučih dok ovo ne napravih. Strimovi bili očajni sinoć i tokom reprize. :thumbd: Ali eto mazohista sam kad je u pitanju KK Partizan.

 

Nedostaje par minuta u prvoj četvrtini i samo jedna Vanjina trojka u drugom poluvremenu.

 

 

Link to comment

Hvala. :)

E, za tebe info: napustio sam rad preko programa Camtasia studio. Sad sam na Filmori. Mnogo zahvalniji za rad.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
38 minutes ago, BlackGeorge said:

Hvala. :)

E, za tebe info: napustio sam rad preko programa Camtasia studio. Sad sam na Filmori. Mnogo zahvalniji za rad.

 

ti si stvarno car crni đorđ!! 

tvoja ljubav će ostati zauvek i   neko će od nas da pušta ova tvoja dela ovim tzv mlađim naraštajima. 

mnogo veliko je ovo što radiš

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...