Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Just now, Mark Rothko said:

Ma Zagorac povređen, tražio izmenu, Trinki popizdeo...

Izgleda opet ista povreda, izašao sa doktorom.

Neka je i tako, ali ovo glupiranje sa Stefanom Jankovićem nas mnogo košta.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, keitel said:

JR, nepravedan si prema Siju. Nije trebalo sa ovima ni da uđemo u neizvjesnu završnicu a za to su krivi neki drugi koji nisu odigrali ni blizu mogućnosti.

 

Jesam, u pravu si. Ali morao je posebno prvu loptu uzeti, a kod druge je mogao bar malo vise truda da ulozi. A i malo mi ide na nerve hejlovanje tih poluigraca dok se istovremeno polivaju kofe govana po igracima koji imaju neki potencijal i prostor za napredak. Specijalitet fudbalskih navijaca Partizana, koji se preneo i na kosarku.

 

Rajko i Rada :laugh:

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Ista kretenska odlka Trinkijerija kao Tomića pre neki dan da brani zadnji napad umesto da pravi faul. Gde im je mozak. Pičke.

 

Pisah tad, ocekivao sam faul. Pa ako promasi jedno eto minumum produzetka. A velikih 10 sec bilo.

Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

 

Jesam, u pravu si. Ali morao je posebno prvu loptu uzeti, a kod druge je mogao bar malo vise truda da ulozi. A i malo mi ide na nerve hejlovanje tih poluigraca dok se istovremeno polivaju kofe govana po igracima koji imaju neki potencijal i prostor za napredak. Specijalitet fudbalskih navijaca Partizana, koji se preneo i na kosarku.

 

Rajko i Rada :laugh:

 

Na koje igrace misliš i ko poliva govnima? Vanja nema taj potencijal za veliki napredak. A nisam nigde vidjao kofe govana na ostalim igracima.

Link to comment
15 hours ago, Giggsy said:

Ma Rytas cemo samleti, ubedjen sam, za ovo ostalo kako bude bice

 

 

Оће то.

 

 

Јебите се навијао сам за вас и ни то није помогло.

Edited by Блок_64
Link to comment
38 minutes ago, Timmy said:

 

Na koje igrace misliš i ko poliva govnima? Vanja nema taj potencijal za veliki napredak. A nisam nigde vidjao kofe govana na ostalim igracima.

 

Možda je razlog što je Vanja tu prilično dugo jbg...

 

Link to comment

jos jedna u nizu redaljki u kojoj se smenjuju obavezno rahiticni ili kljakavi litvanski ex-basketasi, s ponekim beloruskim medvedom, te raspalim afroamerom, defanzivnim specijalistom, a koji svi, redovno, samo nama, isporuce po 25+ poena. i tako godinama unazad.

 

mrzi me da trazim po netu, cini mi se da nas je parahuski s budiveljnikom pre neku godinu isto ovako prosto rasturio, otprilike dva najbolja meca u karijeri igrao protiv kkp.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Ista kretenska odlka Trinkijerija kao Tomića pre neki dan da brani zadnji napad umesto da pravi faul. Gde im je mozak. Pičke.

sto da ne brani?

a igraci su krivi. odma sam video da su se usrali. i protiv monaka su se usrali. navijaci ti daju krila ako su igraci a ne talenti i polutalenti. mozda ce neki od ovih igrati za real za par godina ali sad su samo potencijal.

vanju napadamo jer smo ocekivali za 4 godine napredak. on isto igra kao pre 4 godine. 

sa ovakvim igracima dobro smo i ovde dosli. gagatar kao da je bubuljicavi pubertetlija. decko promeni mod svakih dva napada ili odbrane. negde napravi genijalnost a sledeci napad kretenluk samo takav. 

zagor totalni kanal a pre toga nekoliko utakmica odusevljava. 

italijan je naleteo na najzajebaniju sredinu u karijeri. videcemo ga sledece sezone ako bude imao pristojne uslove.

Link to comment

Zato što prvo taj junak treba da ubaci dva bacanja pred 7000 ljudi koji mu jebu sve po spisku. Velika je verovatnoća da promaši makar jedno. A onda ti ostaje da sam odlučuješ o svojoj sudbini a ne da to neko drugi čini umesto tebe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...