Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Zato što prvo taj junak treba da ubaci dva bacanja pred 7000 ljudi koji mu jebu sve po spisku. Velika je verovatnoća da promaši makar jedno. A onda ti ostaje da sam odlučuješ o svojoj sudbini a ne da to neko drugi čini umesto tebe.

 

druže dobro je da nisi trener što bi rekao tomić

 

velika verovatnoća da junak promaši dva bacanja u kojoj statističkoj školi si to naučio?

rešavaš odbranom zato što u ritasu nemaš kevina durenta koji će da ubaci sa 7m ako dobro odigraš odbranu a ni ti nemaš istog nego porađaš koš ali ne ti rešavaš...

 

 

elem, nisam mnogo nesrećan zbog ovog poraza. trinkijeriju bih imao mnogo šta da zamerim što se tiče vođenja utakmice ali je njegova izjava posle tekme sve objansila...

 

it's coming home

Link to comment

Veoma lako sam podneo poraz. Najviše iz razloga što su strimovi popucali pa finiš od zadnjih dva minuta sam video možda 5 sekundi..

Ja unapred ukalkulišem poraz kod nas u Pioniru pred punom halom jer se naši toliko stegnu i uplaše da je to neverovatno. Ono protiv Monaka je u stvari bio poraz, jer da je ubacio Janković onaj zicer još bi bili u igri.

Miran sam još od poraza protiv Cedevite u Beogradu jer sam lično video da se naši srljaju iz greške u grešku kada je finiš meča. Neki po meni neverovatan strah od sopstvene publike. Strah da ne naprave greške. Da li Trinkijeri ne ume psihološki da ih pripremi ja stvarno ne znam.

Ali i dalje tvrdim da je to najviše do loše selekcije igrača. Tolika borba oko Stefana Jankovića za šta? Za šta? Da nas čovek ovoliko kanali.? 

Pejdžu izgleda ne pomaže ni dolazak Renfroa. Procenti šuta katastrofa. Taman čovek pomisli evo sada kreće pravi Pejdž (protiv Zadra) kad ono cvrc...opet po starom. Renfro počeo da siluje šut, pretpostavljam u nedostatku rutinera strelca. Vanja i Sy su bili sasvim solidni, kako u odbrani tako u napadu. Zagorac je u opasnom kanalu i nikako da se izvuče. Lendejl mučenik šta god dobro učini u napadu preko njega primimo duplo više poena. Na kraju zaboravi čoveka samog na šutu. Zato sam i postavio ovu fotku kao naslovnu video klipa.

 

Sada će i Trinki imati više vremena za treninge. Idemo dalje, borba, borba, borba...pa dokle stignemo. 

U Berlin poslati Tanaskovića, Pecarskog, Trifunovića, penzionera Novicu...

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Daj Djordje, to je luzerski pogled. To zameras igracima, a ti imas Jos gori stav.

 

A posle noci, jos vise mislim da je trebalo praviti faul. Sansa da bi promasio 1 bacanje je bar 30% (verovatno i vise zbog velikog pritiska i buke). A i da je oba dao imali bi bar 8 sekundi za napad.

 

Ovako je sve bilo u toj odbrani.

 

A odmah se videlo da je Lendejl ispao.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja nzm sta ste gledali ali Lendejl nije ispao nego je isao na Vanjinog igraca, dal je trebalo da se preuzima ili ne to ne znam, ali deluje da je pre Vanja zajebo nego Lendejl

Link to comment

U finišu je malo i sudija zasrao i uticao na rezultat kada se pogleda ponovo. Ona nepostojeća lična Pejdža nad Parahovskim dok je išla naša kontra koja bi skoro sigurno odlučila utakmicu.

@Timmy U čemu se sastoji moj luzerski stav? Meni je lično neshvatljivo da se naši košarkaši plaše naše publike. Valjda bi to trebalo da im bude dodatni vetar u leđa a ne da ih sputava. Skoro uvek (osim protiv TT) mi ulazimo sa minusom u meč kada je neka važna, odlučujuća. Ako to uspe Trinkijeri da sredi završio je 50% posla. 

E da, zaboravio sam i Aranitovića. I njemu treba pružiti šansu u Berlinu. A tih 7 - 8 igrača na koje najviše računa da vežbaju, ili kako kaže trener kopaju, da treniraju i da pokušaju nemoguće, što da ne (Osvajanje titule u Aba ligi)?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A to. Pa da, jeste. Znaš kako se kaže "prema svecu i tropar". :) 

Neka me demantuju barem jednom i na krilima navijača počnu da nabijaju neku ekipu od starta, kada je bitno (Budućnost, Zvezda...) pa ću i svoj stav korigovati.

 

Bilo kako bilo mi smo u evropi napravili već enormni zakorak napred. Što se tiče ostalih takmičenja videćemo kako će stvari teći, deluje da ćemo i tu biti uspešniji nego prošle godine (plasman makar u plej of Aba lige). Kup Koraća je možda i najnebitnije takmičenje a u domaćem prvenstvu očekujem skoro sigurno da nas ne pere fmp. Da se plasiramo u finale protiv zvezde je sasvim razumljivo očekivanje.

Link to comment

ma nema davanje šanse više. jedna nedeljno i smanjivanje rotacije. sve šanse su prošle. čeka nas plej of 

Edited by bradilko
Link to comment

Treba nam clutch igrač, neko na koga možemo da računamo kada je gusto. U tom smislu previše se oslanjamo na Renfroa, on je dobra nadgradnja ali ne može on da ima ovoliku ulogu. Ok, juče nismo imali Pejdža i Nikolića, Vanja je pružio koliko može i onda je brko morao da forsira ali mislim da tako neće ići. Pik sa Lendejlom nije dovoljan jer ako on ne prođe nećemo napraviti ništa. Nama sezona bukvalno zavisi od toga da li će se Zagorac vratiti na nivo koji je imao u jednom periodu prije sranja s povredama. Nema teorije da je Trinkijeri toliko sujetan da ga nije vratio zbog neke svađe, u situaciji u kojoj smo bili juče.

Inače, sudeći po minutaži Nikole Jankovića u poslednje vrijeme, Trinkijeri više vjeruje Lončarevoj selekciji nego sopstvenoj.

Link to comment
42 minutes ago, keitel said:

 

Inače, sudeći po minutaži Nikole Jankovića u poslednje vrijeme, Trinkijeri više vjeruje Lončarevoj selekciji nego sopstvenoj.

 

 

:D

Link to comment
33 minutes ago, Mark Rothko said:

Lazme kod Brodareva skrenuo za Podgoricu...

 

Zbog nestrpljenja Pošumljenog gledaćemo onog bacača cigli sa slobodnih.

 

Lazme ne moze da igra EL, pa ne verujem da ce u PG.

 

A ko je posumljeni?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...