Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Tosa je odavno definicija parazitiranja..

 

Pojasni molim te. Znam da je covek uvek dobro radio svoj posao.. na osnovu čega tvrdis suprotno?

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace, ne razumem ovo oko bojkota. Jel vi dolazite na utakmice da podrzavate rad uprave i Ostoje legende ili zbog igraca i evo sada trenera? Nista se u nasem klubu nije promenilo u odnosu na juce. To je i dalje isti olos, koji je na vrhu..

 

Dodji na utakmicu, navijaj za ekipu, a iskoristi svoje pravo i kazi sta mislis o Ostoji i slicnima.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Inace, ne razumem ovo oko bojkota. Jel vi dolazite na utakmice da podrzavate rad uprave i Ostoje legende ili zbog igraca i evo sada trenera? Nista se u nasem klubu nije promenilo u odnosu na juce. To je i dalje isti olos, koji je na vrhu..

 

Dodji na utakmicu, navijaj za ekipu, a iskoristi svoje pravo i kazi sta mislis o Ostoji i slicnima.

+1 bravo.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Inace, ne razumem ovo oko bojkota. Jel vi dolazite na utakmice da podrzavate rad uprave i Ostoje legende ili zbog igraca i evo sada trenera? Nista se u nasem klubu nije promenilo u odnosu na juce. To je i dalje isti olos, koji je na vrhu..

 

Dodji na utakmicu, navijaj za ekipu, a iskoristi svoje pravo i kazi sta mislis o Ostoji i slicnima.

 

To je jače od mene. Ne mogu da ti objasnim. Imam volju i želju, al ne mogu.

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

Pojasni molim te. Znam da je covek uvek dobro radio svoj posao.. na osnovu čega tvrdis suprotno?

 

Na osnovu toga sto odavno nista korisno za klub ne radi. Jos od PSD-ovog i Duletovog vremena. Morao je odavno da bude sklonjen, ali je on uvek uz one koji vode klub, i tako krade bogu dane do penzije..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na osnovu toga sto odavno nista korisno za klub ne radi. Jos od PSD-ovog i Duletovog vremena. Morao je odavno da bude sklonjen, ali je on uvek uz one koji vode klub, i tako krade bogu dane do penzije..

 

Tu je i za neke prljave poslove, npr teranje Duleta i Džileta

 

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na osnovu toga sto odavno nista korisno za klub ne radi. Jos od PSD-ovog i Duletovog vremena. Morao je odavno da bude sklonjen, ali je on uvek uz one koji vode klub, i tako krade bogu dane do penzije..

i opet +1.

Koliko ovo puta treba da se ponovi? Plus ovo što kaže @copkillah

Edited by BlackGeorge
Link to comment

To stoji. Mislio sam da se priča o prethodnom vremenu. Gde je Toša hteli vi da priznate legenda kluba. 

 

Čak ima i podatak da smo sve titule uzeli sa njim na pleju ili u direktorskoj fotelji.

 

Ne pravdam ga, al gde će on u ovim godinama. Ostalo mu da ćuti i smrdi kad zatreba, dok ne dočeka penziju. Al kad se uporedi sa Šilobadom, PSDom i sličnima koji su defilovali kroz klub Toša je primer sposobnosti i rezultata u svom poslu. Ne jednom sam video svojim očima nikoga u klubu, samo Toša nešto zove, sastanči.. jedini je čovek u klubu koji je nešto radio... I zbog svega toga sam  osetljiv kad neko dira Tošu :)

Link to comment

Sad bio kod Ostoje na twiteru. Auu kakvo kilometarsko istovarivanje govana u komentarima...ovo odavno nisam video. Ako, ako, valja se. :D

Plus u kačili fotku sa mitinga Putinu gde je bio u prvim redovima gde Toša viri iz prikrajka. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...