Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

13 hours ago, freakns said:

jeste Grandilof :D

nas dvojica smo sve vreme komentarisali na skype, i covek je od pocetka petog seta tvrdio da Njolo dobiva!

 

Jesam, i to paz'te ja sam veliki navijac Rafe :D. Kada igra protiv Novaka tada sam neutrala i uzivam, ovde sam cak i zeleo malo da ovaj nas blento dobije da se vrati tenisu kako valja.

 

Sto se tice ovog meca, nekako sam imao predosecaj da ce izvuci Novak, naravno ne mozes biti siguran. On je u petim verovatno i najbolji od svih. Dok Rafa ako dobrano nije bolji u poslednjih par godina ima obicaj da popusti u petom (ili zavrsnica kada je napeto). Ima dosta primera, Muller prosle godine, Federer na AO, Pouillle, Verdasco i Fognini (to je jedini put i da mu je neko okrenuo 2-0) na US openu. Nekada se to mnogo mnogo redje desavalo, ali dobro i stari se, ne moze uvek i zaocekivati je da se popusti malo. Naravno sljaku izuzeti, tu ti bogotac ne moze pomoci. :D 

 

A Novak ako izgubi pa prvo cu njega spaliti u Monaku, pa tek onda mozemo da pricamo o besenju na Terazijama.

Link to comment
1 hour ago, pajo said:

Kada je u Moskvi 18h u Pekingu je 22h 23h a u Njujorku 10h 11h Sto je prihvatljivo za gledanje veceg dela planete.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

ako strashilo uzme vimbldon obesicu se nasred terazija

 

 

Držim te za reč...

 

 

A što se mene tiče, ja ću da gledam tenis, a fudbal, ako pretekne...

Link to comment

samo da se upisem ovde pred pocetak i dam podstrek svima da slobodno vredjaju, psuju, opanjkavaju i omalovazavaju ono strasilo vizljasto...moze isto i po Jeci, za one koji ipak postuju sportiste...

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Ajde Nolo jebem ti sunce krvavo, nećeš imati još puno ovakvih šansi!

Jezik pregrizo, imace jebem ga u glavu ludu, ima jos dosta GS da stigne dedu...

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Jezik pregrizo, imace jebem ga u glavu ludu, ima jos dosta GS da stigne dedu...

 

Finala sigurno, ali finala Wimbledona (pa i bilo kog drugog slama) sa fucking Andersonom? Nisam siguran...

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

meni danas neuporedivo manja tenzija nego juče, ne umem da opiše, zašto :unsure:

valjda je i meni nekako prpa od rafe :D

cek da krene da seva ovaj govnar servise ko Sveti Ilija...tesko da moze bez tenzije ;)

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

meni danas neuporedivo manja tenzija nego juče, ne umem da opiše, zašto :unsure:

 

Ja mogu, jer je Nadal jedan od najgorih mogućih protivnika u istoriji tenisa. :D

 

 

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

cek da krene da seva ovaj govnar servise ko Sveti Ilija...tesko da moze bez tenzije ;)

ma sve znam, i novakovu nervozu od big servera, sve razumem, ali rafa je rafa, sa njim čovek nije siguran do poslednje poena 

kao uostalom i sa novakom, o tome je fed jednom prilikom pričao, zašto je teško igrati sa noletom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...