Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

nenormalan tenis. nisam ocekivao da ce i danas nastaviti kao juce, ali jebo ih patak, jesu. 

 

ja sam vec rekao 1000 puta, za mene je najlepsi tenis uvek bio kada gledam Federera i Novaka, ali ova dvojica, to je ubedljivo najvece rivalstvo u istoriji tenisa. ljudi su odigrali 52 medjusobna meca(and counting), od toga makar 5 epskih(iz glave, AO 2012, Madrid 2009, Peking 2008, RG 2012, RG 2013, ovo danas)... moze se pisati i raspravljati do sutra ko s najbolji teniseri ikada, ali ovakvo rivalstvo sigurno nije vidjeno i sumnjam da cu doziveti da vidim jos jedno slicno

Link to comment
Ko je bese predlozio da krenemo sa psovkama...utisak ostaje da je to presudilo...hahaha
 
Mislim da se ovoj pobedi raduje Nole u sebi kao onomad kad je uzeo RG...bukvalno
Nema šanse, on zna da ako sutra izgubi da je sve džabe. Zato se i nije puno radovao, doduše, vrv mij ni imao snage ta ne ko, radovanje.

Vest me sačekala negde na 80om km vožnje bajsom već solidno umoran, poslednjih 20 sam spičio kao na drogama. :)

Živo me zanima šta će se desi sutra... Koliko se Anderson odmorio I koliko Novak odmorio...

Ovi što ne mogu da navijaju protiv Nadala... Lol Ja ga stvarno izrazito poštujem i gotivim al nećemo preterivati.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
Jooj taj Madrid 2009. meni se plakalo
Ja plakao ko malo dete. Koliko je to bilo frustrirajuće za gledanje, Nadal u najgorem mogućem ZID modu, stajao je 10m iza osnovne i vraćao sve živo i mrtvo a ovaj naš grešio... Al pričali smo o tome milion puta, pakao.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment

Ma gde se namucila, walk in the park. Porodilja i dalje moze da osvoji svaki GS za koji se sprema 10+ dana, samo sto joj evidentno fali previse dasaka u glavi, a nije u top formi da moze da ispegla dramoserske promasaje na mrezi. Zasluzeno ce za onu bezaniju od Sarapove na RG gledati kako protivnica dize tanjir.

Link to comment

Fantastičan meč. Nadal je bio neverovatan, sve četitke i njemu.

Nadam se da će Nole imati snage sutra da dobije onog dosadnog servera.

 

 

Link to comment

Noleks očekivano izdominirao, kad glava odlučuje nema dileme što se tiče pozitivnog ishoda, tada je uvek izvestan.[emoji41]
Još jedan korak do #13[emoji41]
Što se ženskog finala tiče, svaki dan je lep kad izgubi ono crno čudovište. [emoji23]

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Noleks očekivano izdominirao, kad glava odlučuje nema dileme što se tiče pozitivnog ishoda, tada je uvek izvestan.

Da li si ti uopste gledao danas Novaka?

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:
3 minutes ago, 1n54jd3r said:
Da li si ti uopste gledao danas Novaka?

Jesam, šta te zanima?

pa u cemu je izdominirao? Nadal danas bio vidno bolji...statistika im je slicna ali ne mogu da shvatim da je neko gledao mec i da kaze da je Novak danas dominirao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...