Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbeldon 2018

Featured Replies

Visko rece da je ovo njihov najduzi mec. Zar to nije ono finale iz Australije?

  • Replies 1.2k
  • Views 83.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo ih onaj ko ih napravio u dupe mrtvo!

  • Idite kucama, jebo vas otac koji vas napravio

  • e kakav sad caroban tenis treba da nam Nole i Rafa prikazu da bi nadmasili ova dva virtuoza prethodna

Posted Images

Ja se nisam nervirao previse. Uzivao sam u odlicnom mecu, Nadal sjajan, tesko mi je da navijam protiv njega.
+1
1 minute ago, Arkadija said:

Visko rece da je ovo njihov najduzi mec. Zar to nije ono finale iz Australije?

 

Ono finale Australije nije trajalo 2 dana kao ovaj meč:Jova:

i dalje ne mogu da se opasuljim kako je ovo dobio...bukvalno nista u danasnjoj igri nije nagovestavalo ovakav ishod

5 minutes ago, Majo said:

15315790490977.jpg

 

Kako se ono zvaše prva (ili jedna od prvih) knjiga o Đokoviću?

5 minutes ago, April said:

Novak-Djokovic-i-Hrvati-800x573.jpg

 

SUTRA!!!

+1000000

sutra ce mi trebati jos 2 oka!!!

nole se vratio!!!!!!

Novak-Djokovic-i-Hrvati-800x573.jpg&key=ced61888a6510942c3e4180e77e8cc87081b754cd5c13054f7f1dc9640899709
 
SUTRA!!!
:D
zurka zakazana u Cirihu sa Kolindom i Acom uz ucesce specijalnih gostiju Cece i Perkovica.


Salu na stranu, syper vi bilo da pobede i jedni a i ovaj drugi.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

A neka Vučić i Đuka Bizon glođu sopstvene genitalije!

Nemojte da zagadjujete topik posle ovakve pobede. Nek crknu govna. 

32 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ko je bese predlozio da krenemo sa psovkama...utisak ostaje da je to presudilo...hahaha

 

Mislim da se ovoj pobedi raduje Nole u sebi kao onomad kad je uzeo RG...bukvalno

+500

Gledah do poslednjeg gema. Prebacih na fudbal. I tamo saznah da je vec gotovo.

Nole dobija Andersona samo ako se ovaj uspava il ne moze dustane iz kreveta. U suprotnom, Pirova pobeda

54 minutes ago, mlatko said:

:D
zurka zakazana u Cirihu sa Kolindom i Acom uz ucesce specijalnih gostiju Cece i Perkovica.


Salu na stranu, syper vi bilo da pobede i jedni a i ovaj drugi.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

Nole dobije,kroasani izgube i eto lepog sportskog dana:)

evo koliko je vec sati proslo od polufinala, jos uvek me tenzija puca...i to ne u pozitivnom smislu

In other news, Kerber (ne Gale [emoji6]) rutinira Big black [emoji1]
(Izneli TV u baštu za Noloa, Ostao uključen, skupili se neki Nemci i ja sa strane [emoji41])

Sent from my BLA-L29

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.