Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, kipo said:

Ole ce bar podmladiti ekipu (sa ili bez 500M) u sl 4 prelazna. i pravi je covjek za to. A onda bum videli.. 

A šta, Pogba i Martial nisu bili dovoljni mladunci kad su dolazili? Rashford je veteran? Ko je McTominaya ugurao u prvi tim, pa još umesto deceniju starijeg Žbunokosog?

 

Gde si @MiddleClass, čuješ li što ti čine po Specijalnom, šutiraju mrtvog konja? :mad: 

Link to comment

Oni su dobar dio, uglavnom, novog Junajteda. Sancez, Erera, Matic, Roho, Jang, Valensija, Mata ce ustupiti mjesto nekom Rajsu, Sancu, Fernandesu, Feliksu.. kroz godinu, dvije. Tim za sl deset god. Ne bih se bunio ni Pogba i Lingard da odu. Kontam da je to plan, kakav plan>strasan plan.

 

PS Ras i Mektomini su silom prilika upali u prvi tim i dokazali se, nista planski nije gradjen tim za duze staze.

 

PSS A kako specijalni radi sa mladima smo vidjeli na drugim primjerima. Zapravo, jel ima neki pozitivan primjer? Hvalio je onomad Azara da je bolji od Kristine, ako se ne varam?

Edited by kipo
Link to comment

Ko je ovaj magarac što postignut gol komentariše iz perspektive ostarelog Fodena koji priča unucima kako je dao gol u tekmi za titulu gde je startovao kao tinejdžer. Vraćam se na strim, jebo me eon i trial koji probah zbog Olje Bećković.

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

8-3 za City?

Ne bih ništa da prejudiciram. Ja sam se već izjasnio, nade polažem u Brodžersa i Olega Šolšera, nadam se da su Ruxin i Coltrane već izabrali tetovaže...

Link to comment

Ederson održava Siti za sada, stiče se utisak kao da je samo pitanje momenta kada će Son da da gol... ili dva

 

Videćemo šta će Pepara da im kaže na poluvremenu

 

Link to comment
37 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

Ko je ovaj magarac što postignut gol komentariše iz perspektive ostarelog Fodena koji priča unucima kako je dao gol u tekmi za titulu gde je startovao kao tinejdžer. Vraćam se na strim, jebo me eon i trial koji probah zbog Olje Bećković.

 

Moram da pitam i ovde posto je Marshal na temi Dobri i losi komentatori citirao iste reci, jel to na SK1 Srbija?

Ako jeste, onda je u pitanju Plavsic, totalno oduran lik.

 

Otidite na aliexpress i za 2,5$ mesecno gledajte sta vam srce iste, ja kupio zbog Skandinavac da imam sta da gledam preko leta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...