Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade. Meni je daleko omraženiji Utd zbog van Nistelroja, Kina i te ekipice. Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

 

Dobro, meni je od svega što lokalci rade nejasna jedino mržnja spram Liverpoola. Vidim da Arsenal Twitter seiri nad mukama Kloppovim, a meni to sve skupa nema smisla. Nije Liverpool pokupovao Arsenalove igrače u periodu finansijske discipline™ 2006-13 nego arapski plastičnjaci, nije Liverpool uz pomoć Rileya zaustavio Arsenal u kriminalnoj "Game 50" nego United, nije Liverpool vrbovao Ashleya Colea nego Chelsea.

 

Mislim, realno, faktor neodvratnosti Liverpoola je bio toliko nizak da ih Mourinho nikad nije vodio.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, copkillah said:

 

Pa klinci su uvek nesnosni kada je navijanje u pitanju, koji god klub da je u pitanju :lol:

 

Погледаш 189- и све ти буде јасно.:happy:

Мени је Ливерпул други тим, није то Звезда, али опет није да ми није фрка кад играју утакмицу. Енглеске клубове сам све готивио од тог клиначког доба( оно тадиција, терени, лепи грбови, трчање, лудачки голови...), вероватно понајвише што су тепали Швабове и Шпанце у европским тамичењеима,било ми је свеједно да ли је Ливерпул, Евертон, Форест, Ипсвич, Манчестер ми је био симпатичан као неки посрнули гигант из прошлости.  Она је дошо Пијани Шкот, не фудбал који је његв тим игро него он са својим представама, па ми је то помало( кажем помало) огадило тај клуб, а опет играо је за њих најбољи српски центархалф икад па како да се увек радујеш кад изгубе.  Е, онда сам дошао на ППП.

Link to comment
56 minutes ago, ArleKino said:

 

Dobro, meni je od svega što lokalci rade nejasna jedino mržnja spram Liverpoola. Vidim da Arsenal Twitter seiri nad mukama Kloppovim, a meni to sve skupa nema smisla. Nije Liverpool pokupovao Arsenalove igrače u periodu finansijske discipline™ 2006-13 nego arapski plastičnjaci, nije Liverpool uz pomoć Rileya zaustavio Arsenal u kriminalnoj "Game 50" nego United, nije Liverpool vrbovao Ashleya Colea nego Chelsea.

 

Mislim, realno, faktor neodvratnosti Liverpoola je bio toliko nizak da ih Mourinho nikad nije vodio.

 

to je sve ok, ali kako si onda usvojio njihovo rivalstvo sa Totnamom :dry:

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

to je sve ok, ali kako si onda usvojio njihovo rivalstvo sa Totnamom :dry:

 

Rutinski. Tim sa odvratnim dajverima i prljavim igračima, sada sa trenerom deklarisanim prevarantom, na koji mediji u UK, punditi i sudije jačaju desanku iako ne osvajaju ništa.

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

aha, sad kad sam te podsetio. a kad si sam nabrajao, nisi ih se setio ni u top 5 grehova prema Arsenalu  :bee:

 

Zapravo, više sam komentarisao mrženje™ Arsenal Twittera prema Liverpoolu koju nadilazi samo mržnja sproću Spursa, a ima toliko klubova koje je sevapnije mrziti no eto, Arsenaldžije bi lakše podnijele titule nabrojanih timova nego kad...ovaj, da je uzme Liverpool.

Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade. Meni je daleko omraženiji Utd zbog van Nistelroja, Kina i te ekipice. Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

 

+1, ali to važi i za mlađe (<30) navijače u Engleskoj samo što neće svi to da priznaju. U zadnje dve decenije MUTD i LPOOL odigrali tri bitne utakmice i sad će kao mladac neki više mrzeti scousere od oil money driven komšije, kako da ne.

Link to comment

Da, samo mislim da kod Engleza postoji i to dodatno rivalstvo samih gradova Liverpula i Mančestera, kako u muzici, tako i u drugim oblastima, koje dodatno raspiruje mržnju među navijačima dva njihova najelitnija FK.

Link to comment
34 minutes ago, dillinger said:

 

+1, ali to važi i za mlađe (<30) navijače u Engleskoj samo što neće svi to da priznaju. U zadnje dve decenije MUTD i LPOOL odigrali tri bitne utakmice i sad će kao mladac neki više mrzeti scousere od oil money driven komšije, kako da ne.

 

Pa dobro, valjda se taj rivalitet, kad već pominješ u Englesku, prenosio sa roditelja na decu? Tamo tek ne bi trebalo ništa da te čudi. Naravno da su naučeni da im je Liverpul jedini ozbiljan rival. Koliko je puta WHU igrao sa Milvolom u poslednjih 20 godina? Da li je to umanjilo rivalitet? Nije.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Šta PPPučanstvo misli, kakav će efekat za Siti poraz od Sparsa imati?

 

 

Milim da će psihički pasti...

 

Pogotovo raspadu može da doprinese ovaj ofsajd na kraju...

Link to comment

Zavisi koliko ih sad istamburaju u sledećem kolu. Ako budu ubedljivi, ne bi me čudilo da se trgnu i dobiju sve do kraja.

 

Kad je izašao raspored za CL, ja sam umislio da je meč u prvenstvu između ova dva evropska, pa sam se večeras zapitao "čekaj, zašto nisam ispratio kako su odigrali u prošlom kolu?" :isuse: 

Link to comment

Kako kaže ona stara maksima, da ne možeš dobiti istog protivnika dvaput u kratkom vremenskom roku? Znači, X2 na Tottnam :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...