Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, John Coltrane said:

Ubice ih Siti, Pok ide u LŠ uzimanjem iste MMW.

Замисли кад ти са оволиким анимозитетом према Ливерпулу( из ко зна ког разлога), будеш навијао да твој клуб развали од живота Сити. :happy:

Покојнетињо™ како га зове Мидле и његови морају да пробају да добију. Челзи и Арсенал их ако изгубе, прелазе ладно већ у овом колу.

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Замисли кад ти са оволиким анимозитетом према Ливерпулу( из ко зна ког разлога), будеш навијао да твој клуб развали од живота Сити. :happy:

Покојнетињо™ како га зове Мидле и његови морају да пробају да добију. Челзи и Арсенал их ако изгубе, прелазе ладно већ у овом колу.

 

Ti ili si lud ili se pravis lud. OK da sam juce dosao na forum, ali za 12 godina, covece...

Link to comment

Не. Нимало. Уопште ми није јасан тај твој однос према Ливерпулу. По свим параметрима требао би да више мрзиш Арсенал, Челзи, па и Сити. За време твог подржавања Ливерпул је Јунајтеду био конкуренција можда за две титуле. Тридесет година нису били шампиони, тридесет, ти једва да имаш нешто више година од тога. Ни тада кад су били шамиони Јунајтед им није био конкуренција. Капирам ја да хоћете да сачувате наследство Пијаног Шкота, али овако или онако он остаје легенда фудбала. Зато ми све ово нестварно делује.

Link to comment
Quote

 

Udruga profesionalnih nogometaša ogorčena je načinom na koji se društvene mreže nose i kako reagiraju na razne oblike rasizma koji se na njima sve češće pojavljuju. Nakon posljednjeg incidenta, u kojem je Unitedov kapetan Ashley Young vulgarno izvrijeđan nakon poraza od Barcelone, igrači su odlučili protestirati.

 

"Što je previše, previše je. U petak šaljemo poruku svima koji na ovaj način online vrijeđaju bilo koga, a ne samo nogometaše. Bojkot je samo mali korak, ali mi igrači ujedinjeni smo u borbi protiv rasizma", rekao je Watfordov kapetan Troy Deeney, koji je i sam bio meta rasističkog vrijeđanja.

 

"Došlo je vrijeme da Twitter, Instagram i Facebook počnu strogo kontrolirati što se objavljuje na njihovim kanalima i preuzmu odgovornost za ono što njihovi korisnici moraju trpjeti zbog toga što netko misli da su krivog spola, rase ili vjere", dodao je Unitedov igrač Chris Smalling.

 

 

h_54090822.jpg?width=765&height=399

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Sta je glupo?

 

pa optužba, šta drugo

 

kapiram ja pravila, ali je glupo, pogotovo ako se nije kladio na utakmice kluba u kome je deoničar ili na utakmice te lige (a čisto sumnjam da jeste)

 

Link to comment

A Niki Bulja privođen zbog navodnog napada na neimenovanu ženu?

 

To računam da je deo ostrvskog folklora, sva stoka pijana po javnim mestima pa se uvek desi ponešto sitno, nađe se neki DJ koji neće da pušta Fila Kolinsa...

Link to comment
11 hours ago, copkillah said:

 

pa optužba, šta drugo

 

kapiram ja pravila, ali je glupo, pogotovo ako se nije kladio na utakmice kluba u kome je deoničar ili na utakmice te lige (a čisto sumnjam da jeste)

 

Najbezveze, prate ljude nakon igracke karijere, jer su ostali u dobrim odnosima sa ljudima u klubu i imaju insajderske info :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Najbezveze, prate ljude nakon igracke karijere, jer su ostali u dobrim odnosima sa ljudima u klubu i imaju insajderske info :fantom:

 

Skols je valjda deoničar u nekom niželigašu pa je to kao problem... 

Link to comment
17 hours ago, levi said:

 

h_54090822.jpg?width=765&height=399

И како преживљаваш без твитова и инстаграма Троја Динија и Рахитичног Стерлинга?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...