Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

možeš sad da kukaš koliko hoćeš, ja već humanizovao rašu i kdb-a u tvojim očima...malo me vala i plaćaju arapi kakav PR ovde radim :sleep:

 

Precenjujes svoj pregalnicki duh na ovom svetom mestu.

Link to comment
2 minutes ago, Giggsy said:

Kasno sam se ukljucio. Kako je ovaj kreten dobio direktan crveni u 10. minutu?

Bitno da su nama uzeli bodove:dry:

 

Govno išlo laktom. Čist crveni.

 

Gol Aube :lol:

Link to comment
4 minutes ago, Giggsy said:

Kasno sam se ukljucio. Kako je ovaj kreten dobio direktan crveni u 10. minutu?

Bitno da su nama uzeli bodove:dry:

 

 

Dobro što nisi video gol, jedan od najgupljh ikada. Ili to, ili je Ben Foster prodano djubre...  :fantom:

 

 

Ali Votford generalno dobro igra, bolje nego Arsenal koga je Leno par puta baš izvadio.

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

jel ti zna keva da si spiner? :fantom:

Ne zna, držim je u zabludi. Toliko sam vešt i suptilan igrač, skoro kao Sansa Stark.

 

images?q=tbn:ANd9GcQTf75moRLY6Xy8FdJ8gYz

Link to comment

Užasna igra, ali tri boda se pišu. Prepisana utakmica protiv Fulhama 2013. kad je Sidwell pocrvenio u prvih 10 minuta, a onda smo 80 minuta čuvali tri boda. Ostaju još tri mine do kraja. Imamo isti broj bodova kao Chelsea, ali i utakmicu manje + bolju gol-razliku.

Link to comment

Kapiram da smo u najboljoj poziciji jer nemamo nijedan top6 okršaj do kraja. Mada, ne bi me čudilo da uspemo da useremo ovih već upisanih 6 bodova protiv CP i Brajtona kući :)

Link to comment

Vama jedino Wolvesi mogu napraviti problem, sto naravno ne znaci da ne mozete da userete jos negde, ali Chelsea i mi realno imamo mnogo vise mesta gde mozemo da useremo.

Link to comment

Imamo i zajebano gostovanje Lečesteru, mada, nije da ne znamo da pobedimo na King Poweru, recimo ona 2-5 pobeda u njihovoj šampionskoj sezoni.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...