Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Zanimljivo je videti šta će Ole uraditi. Ja bih poslušao Nevila. Tako bi uterali Liverpulu s jeene strane jer bi im otežali put do titule, a sa druge strane bi poslali poruku plastičnom Sitiju da ih i dalje ne doživljavaju kao neke bogznakakve rivale, maltene ponižavajući potez. Dve muve jednim udarcem.

Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Da da biće izuzetno ponižavajući potez kad ih siti usere jednom petardom.

 

Pa to, osetiće se Siti poniženo kad shvate da su im išamarali U16 selekciju :dry: 

 

Tako su nekad protiv SAF raznorazni odmarali igrače, tj. u startu prihvatali poraz. Valjda da bi ih "ponizili", ne znam inače zašto bi.

 

Posle bude kao, wow, 156 utakmica bez poraza, ovaj tim je nepobediv! Naravno da je nepobediv kad mu se pola lige sklanja s puta.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zanimljivo je videti šta će Ole uraditi. Ja bih poslušao Nevila. Tako bi uterali Liverpulu s jeene strane jer bi im otežali put do titule, a sa druge strane bi poslali poruku plastičnom Sitiju da ih i dalje ne doživljavaju kao neke bogznakakve rivale, maltene ponižavajući potez. Dve muve jednim udarcem.

 

Utisak mi je, ako pitaš navijače Junajteda, njih 95% bi pre izabralo ponižavanje od Sitija i ispuš za LŠ ali da Liverpul ne osvoji titulu, nego titula za Liverpul, pobeda nad Sitijem i plasman u LŠ.

 

Link to comment

To je zato što ih pita navijač Liverpula. 

 

Šta zaista misle kad su daleko od očiju javnosti, među istomišljenicima u svojim memljivim sektaškim katakombama, nećemo nikad saznati.

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

To je zato što ih pita navijač Liverpula. 

 

Šta zaista misle kad su daleko od očiju javnosti, među istomišljenicima u svojim memljivim sektaškim katakombama, nećemo nikad saznati.

Jbg, to zavisi od čoveka do čoveka... Recimo, ja verujem da na forumu ima navijača ManU kojima čak ni titula LIverpoola nije problem...

 

Manc na primer, verujem da bi pre voleo da Liverpool uzme titulu, nago City...

 

Link to comment

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade. Meni je daleko omraženiji Utd zbog van Nistelroja, Kina i te ekipice. Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade.

 

+1

Link to comment
23 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade. Meni je daleko omraženiji Utd zbog van Nistelroja, Kina i te ekipice. Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

 

Slažem se. Ne vidim razlog zašto bih ja sada trebao da mrzim Milvol, ili jedan od onih Šefilda ( ne sećeam se tačno koji tačno je u očima navijača WHU sa ostrva  omražen u rangu Milvola )

Link to comment
26 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade. Meni je daleko omraženiji Utd zbog van Nistelroja, Kina i te ekipice. Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

 

Pa to je generalni utisak kad god nešto čitam na internetu, bilo da su lokalci ili da je nešto globalno. Znam znam, ne mora to da bude validno, ali takvi su najglasniji i tačno se stiče onaj utisak o kome pričam. Animozitet (kod lokalaca) prema Junajtedu postoji naravno i mahom je tako zbog arogancije koja je često bila prisutna kod navijača MU, kao i iz razloga koje si ti naveo, izvesnog broja igrača koje zaista samo majka može da voli (a i to je upitno). Dakle ne radi se toliko o tom veštačkom rivalitetu o kome ti pričaš, već o animozitetu prema njima, a razlozi su isti kao kada je u pitanju recimo Real ili Juventus. Jedina je razlika što se ovi takmiče u istom prvenstvu pa je zato i primetnije. 

Link to comment
20 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. Retko kad su se ta dva tima direktno borila za trofej. To je kao kad bih ja na silu naterao sebe da mrzim Totenhem, jer moji istomišljenici u Londonu to rade.

Pa ne baš. Meni lično je trenutno prihvatljiviji Liverpul na tronu nego ovi šupci. Zašto? Pa, iako pamtim rivalstvo s Liverpulom (poceo sam ozbiljno simpatisati Junajted nekad 1997. da bi to kulminiralo sjajnom 99-om), ono nije ostavljalo gorak ukus, naprotiv, Lpool je bio donji a Junajted pisao najslavnije stranice svoje istorije. S arapima je obrnuto, od osrednjeg kluba su napravili instant šampione isključivo parama. Mrzio bih ih i da nisu gradski rivali kluba koji simpatišem, a ovako ih gledati ne mogu sad u svoj snazi u kojoj su. Svejedno, ne mogu pretjerano ni radovati se pobjedama Liverpula, jer jbg, ne možeš tražiti od zvezdinog navijača iz Bosne da na Partizan gleda kao na Vojvodinu, ili Lacijala da je OK s Romom i dr.. 

 

42 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ovako iz priče među lokalcima, generalni utisak je da niko ne želi titulu Liverpula jer "od njihovih navijača neće moći da se živi". Šta god to značilo.

To su klinci komentatori s portala

Link to comment
1 minute ago, kipo said:

To su klinci komentatori s portala

 

Pa klinci su uvek nesnosni kada je navijanje u pitanju, koji god klub da je u pitanju :lol:

 

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

Pa klinci su uvek nesnosni kada je navijanje u pitanju, koji god klub da je u pitanju :lol:

 

Junajtedovi nisu takvi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je generalno taj rivalitet Mančestera i Liverpula među (mlađim) srpskim navijačima veštački. 

Zli jezici bi rekli kao i navijanje srpskih navijaca za te klubove. Imam jednog drugara navijac MUFC-a, wallpaper na telefonu, zastavica u kolima...igrali jednom sa Sitijem, pitam ga sta ocekuje, kaze kad igraju, nisam znao. :laugh:

Naravno da ne mogu da ''mrze'' tradicionalne rivale kao lokalci kad se ni ne unose u sve to kao oni. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...