Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, Zlurad said:

Ruxine, na poslednjih 25  250 strana samo ti pises o Salahovim padanjima, cak i kad Liverpool ne igra. Znamo: Livepul guraju sudije, protivnicki igraci se sklanjaju a sve zbog hajpa i popularnosti lige; Siti svi mrze jer su najbolji na svetu. Sve nam je jasno.

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Zlurad said:

Ruxine, na poslednjih 25 strana samo ti pises o Salahovim padanjima, cak i kad Liverpool ne igra. Znamo: Livepul guraju sudije, protivnicki igraci se sklanjaju a sve zbog hajpa i popularnosti lige; Siti svi mrze jer su najbolji na svetu. Sve nam je jasno.

 

ne umeći mi reči, rekao sam samo očiglednu stvar za svakog ko gleda fudbal ove sezone - da liverpul ima daleko najbolji kriterijum kod sudija iz nekog razloga.

pa kad sta ste vi popalili u fazoni šta, otkud toprvi put čujemo :ohmy: morao sam surovo da izdominiram što bi rekao poručnik. ne dopuštam gaslighting na ovoj svetoj temi.

 

mislim jer se sećaš kad je poručnik pre samo nedelju dana bio u fazonu da o sudijama i salahu ne piše niko nigde osim zaludnih budala sa ppp-a? :lolol:

move-along-nothing-to-see-here-gif-8.gif

Link to comment

Ruxi, meni izgleda kao da je Sterling samog sebe zajebao na tom snimku. Branič je ispružio nogu da ga saplete ali se ovaj bacio delić sekunde pre toga, pa je sudiji bilo neprijatno da ga časti za to. 

 

Kad igrač poskoči da izbegne kontakt a sudija svira penal, to je ispravna odluka. Ovde to nije bio slučaj jer Rasim nije ni gledao da izbegne kontakt, samo se složio unapred kao da je već sapleten.

Link to comment
15 hours ago, Zlurad said:

 

Povreda kao Ox? Ligamenti kolena?

 

Neki je drugi klinac na koljenu otišao, ali 9 mjeseci je procjena vremena oporavka.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Penal za udžbenike. Sudija je očito mislio da je branič dohvatio komad lopte.

 

Penal je bio ali stvarno deluje kao da je odbrabeni udario loptu, narocito kad se gleda snimak iz pozicije glavnog i pomocnika

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Penal za udžbenike. Sudija je očito mislio da je branič dohvatio komad lopte.

 

Nije bio ni blizu lopte, ne znam kako bi to mogao da pomisli. Da ne pominjemo što odavno nije dovoljno pipnuti loptu da bi sve ostalo što pokupiš posle bilo OK.

Link to comment
28 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

 

pa vi opet raspravljajte o intenzitetu dodira kojeg je salah iskoristio za bacanje u bunar tog dana :fantom:

 

Ma daaaj. Dajte Liverpulu titulu i neka pocne nova sezona...

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Penal je bio ali stvarno deluje kao da je odbrabeni udario loptu, narocito kad se gleda snimak iz pozicije glavnog i pomocnika

Ja stvarno ne znam da li gledamo istu situaciju. Lopta je sve vreme kod Sterlinga, protivnički igrač mu prilazi sa druge strane, saplete ga, a lopta dalje nastavi da se kotrlja ka golu istim intenzitetom kao i ranije.

 

Kako to može da deluje kao da je udario loptu? :unsure: Valjda bi promenila vektor kretanja bar malo.

Link to comment

Sudija je bio loše postavljen, vidi se na snimku koliko je zaostao u trčanju i još su mu trojica igrača (otprilike) zaklanjala pogled, jasno je gde je došla greška, držao se onoga, ako nisam siguran i nisam video, bolje da ne sviram. Pitam se samo gde je linijski sudija bio u tom momentu. Verovatno na istom mestu kao kada nisu svirali ofsajd kod drugog gola. Prosto, nekompetentni debili.

 

 

Link to comment

Mada, sad kad pogledam reakciju sudije, uopšte nije pokazao rukom onaj kružni pokret "dirao je loptu". Možda je pao neki dogovor da se ne sude penali Sitiju i Liverpulu. :fantom:

Link to comment

ma raša je generalno antisalah, šokantno je šta njemu rutinski ne sviraju. ne znam kad je stekao reputaciju, verovatno dok je igrao tamo. :fantom:

 

a ni onaj idiot što nam je svirao penal protiv šahtjora kad je čovek slučajno zapeo o zemlju nije pomogao, sad rahim ni kriv ni dužan fakat jeste vlasnik najgoreg "dajva" u istoriji fudbala :dry:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...