Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Zlurad said:

Mnogo je jednostavno: kad se ekipa brani u formaciji 4-5-1 gde je najistureniji igrac na 20 metra od svog gola a u ili oko 16 metara njih 10 te da ako sutnes verovatnoca da pogodis nekog je prilicno velika, zar ne?

A kolika je verovatnoća da u toj formaciji šutneš tri puta i sva tri puta zabiješ gol, pa još najskupljem non-Basque golmanu sveta?

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Zlurad said:

 

Mnogo je jednostavno: kad se ekipa brani u formaciji 4-5-1 gde je najistureniji igrac na 20 metra od svog gola a u ili oko 16 metara njih 10 te da ako sutnes verovatnoca da pogodis nekog je prilicno velika, zar ne?

 

kao što rekoh imao sam čast ispratiti veličanstvenu pobedu palasa nad sitijem. ne slažem se sa sentimentom.

Link to comment
33 minutes ago, kipo said:

Znam, vidio sam to juče, ali ovako je lje ljepše :)  A ne znam koliko vam je to pametno, UEFA postoji zbog para, ako dozvole da ih jebu jedni arapi, jebace ih svi sutra. Rogatiji su.

 

+1, zna i Ruxo to, zato se uplašio...  ;)

Link to comment

ja jedva čekam da obrišemo pod uefom na sudu, ako mene pitate...ali plašim se da nećemo imati priliku, nisu baš toliko naivni :sad:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
33 minutes ago, 189- said:

 

jos vuce traume iz prosle sezone :(

 

ironija ti je glupa

 

čist dajv, ali ništa što inače ne gledamo kod napadača

 

problem je samo što je Salah sada u najvećem fokusu kao najbolji igrač u ligi, protivnički navijači će da prate svaki njegov potez i loviće svaku glupost kao što je ova

 

 

 

Link to comment

Nije on u fokusu zato što je najbolji igrač, nego jer polako ima tendenciju da pada isuviše lako. A ovo danas nije glupost, nego sramotan dajv.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...