Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, kipo said:

On meni najlošiji kod vas. Prošle sezone bljesnuo par puta ali generalno baš loš, prava niškoris'.

 pricam to jos od prosle sezone da je uzasan. onda se ovde kao i uvek javljala ekipa da ga brani. naravno sveukupno su imali odgledanih 6 utakmica chelsea. willian je jako blizu njemu. 

 

da nisam bolestan sada bih opisao opsirniji posto o situacji u klubu ali ukratko:

 

roman mora da proda klub, nova struktura u upravi, prodati hazarda i krseve, dati jos jedno leto sarriju da dovede igrace koje zeli za svoj 'sistem'...

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinji kukavci iz PPP komisije za sudjenje danas tihi... Samo dva-tri igranja rukom igraca Palasa u sesnaestercu, gura se jebeni Liverpool...

Edited by Aleksandar88
Link to comment
9 minutes ago, Aleksandar88 said:

Sinji kukavci iz PPP komisije za sudjenje danas tihi... Samo dva-tri igranja rukom igraca Palasa u sesnaestercu, gura se jebeni Liverpool...

 

Nadam se da ti je jasno da se danas osim te utakmice igralo još pet utakmica u istom terminu.

Link to comment
4 hours ago, rooney said:

 

da li mozes da elaboriras, nemam gde da gledam, please!

 

Па како онда кажеш да Ливерпул не заслужује титулу?

4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

brate kakva 2 gola, počinjem već da verujem da ovu titulu čak ni klop ne može izbeći

Значи уз буренце Цврле и ја добијамо цвече. Лепо.:happy:

Link to comment

Arsenal danas solidnom igrom do pobjede. Kad se igra kao danas, pa još protiv suparnika koji žentlmenski igra bez napadača poštivajući to što smo mi bez odbrane, onda je to Top 4 nivo. Lacazette zabio majstorski, Koscielny sretno, Auba dodao novi promašaj na listu. Ramsey odličan danas.

 

Problem je što smo ostali bez Bellerina do kraja sezone, strašna ozljeda i 9 mjeseci pauze. :isuse: Tri užasne ozljede ove sezone, tri HG-igrača. Bellerin je izuzetno bitan za tranziciju i igrač je kakvog rivali nemaju.

 

Chelsea će sa Higuainom biti ozbiljniji tim. Ne znam samo čija ideja je bila da Rüdiger i Sideshow Bob mogu komandovati odbranom do Top 4.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Problem je što smo ostali bez Bellerina do kraja sezone, strašna ozljeda i 9 mjeseci pauze.

 

Povreda kao Ox? Ligamenti kolena?

Link to comment
3 hours ago, Aleksandar88 said:

Sinji kukavci iz PPP komisije za sudjenje danas tihi... Samo dva-tri igranja rukom igraca Palasa u sesnaestercu, gura se jebeni Liverpool...

Ono drugo je bilo napucano iz neposredne blizine, znači ništa. 

 

Ono prvo jeste bila ruka Townsenda, nisam siguran sa koje strane linije. Ne bi se moglo zameriti Debelom Mosu da nije video, ali on je kad su svi u crvenom stali i počeli da traže penal odlučio da svira da je rukom igrao Mane :isuse:  Pošto ne daj bože da prizna da nešto nije video, mora se nešto svirati po svaku cenu, a realno ne bi jeftin penal za LFC jer mu se u poslednje vreme svašta sudi... pa kao, što ne bih izmislio ruku Manea, šta me boli kurac.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Ono drugo je bilo napucano iz neposredne blizine, znači ništa. 

 

Ono prvo jeste bila ruka Townsenda, nisam siguran sa koje strane linije. Ne bi se moglo zameriti Debelom Mosu da nije video, ali on je kad su svi u crvenom stali i počeli da traže penal odlučio da svira da je rukom igrao Mane :isuse:  Pošto ne daj bože da prizna da nešto nije video, mora se nešto svirati po svaku cenu, a realno ne bi jeftin penal za LFC jer mu se u poslednje vreme svašta sudi... pa kao, što ne bih izmislio ruku Manea, šta me boli kurac.

Koliko sam ja video, bilo je jako teško utvrditi ko je igrao rukom, jer su obojici ruke bile gore i prepletale se. Čak i da je Taunzendova ruka igrala loptom, to se ne vodi kao deliberate, jer ju je Mane potezao.

Link to comment

Ako nije video, onda ne treba ništa da svira. 

 

Ali to je mentalitet engleskog sudije: moram po svaku cenu da se pravim da u svakom trenuku sve vidim i sve znam, kao da sam božemeprosti predsednik Srbije.

 

Slično oni pomoćnici u FA kupu kojima su uveli VAR, ali oni ne dozvoljavaju nijednom da se odigra akcija pa eventualno naknadno poništi na osnovu snimka. Mašu momentalno i mahnito, da ceo svet vidi kako oni samouvereno dominiraju situacijom i jebe im se za tehnološka pomagala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...