Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

ovo danas nije penal samo zato što sudija za promenu nije svirao (pppritisci urodili plodom!), inače bi sad čitali kako ga je sako odvalio po nogama, malo je lako pao ali ima tu elemenata....

 

edit - a i prethodne sezone nije padao

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nije on u fokusu zato što je najbolji igrač, nego jer polako ima tendenciju da pada isuviše lako. A ovo danas nije glupost, nego sramotan dajv.

 

Ne mislim da je glupost u tom smislu već da on pravi gluposti, to niko ne spori. Ali video si, Ruksin okači onaj thread gde je prvi snimak ono kada ga je Sako TRI puta faulirao u kaznenom i gde je tek posle trećeg faula i kontakta sviran penal. I kako onda ozbiljno da ulaziš u priču :lol:

 

A što se tiče padanja i dajvova, preozbiljno je shvatio ono "padni posle kontakta" što je izbegavao prošle sezone :fantom: Ja sam uvek za kažnjavanje dajvova i voleo bih da se za svaki dobija žuti karton i uvek ću stajati iza toga. Ali isto tako, nema baš mnogo vrhunskih napadača koji ne padaju olako u kaznenom. 

 

Link to comment
ovo danas nije penal samo zato što sudija za promenu nije svirao (pppritisci urodili plodom!), inače bi sad čitali kako ga je sako odvalio po nogama, malo je lako pao ali ima tu elemenata....
Ajde sad sa tim učitavanjem, posle ćeš sam sebi da aplaudiraš kad efektno budeš replicirao vetrenjačama.

Ovim startom danas Sakho nije nimalo uticao na igru, što se jasno vidi iz činjenice da Salah pada jedno sekund kasnije. Niko na svetu ne bi rekao da je to penal.

Potpuno je neuporedivo sa prethodnim situacijama.
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ajde sad sa tim učitavanjem, posle ćeš sam sebi da aplaudiraš kad efektno budeš replicirao vetrenjačama.

Ovim startom danas Sakho nije nimalo uticao na igru, što se jasno vidi iz činjenice da Salah pada jedno sekund kasnije. Niko na svetu ne bi rekao da je to penal.

Potpuno je neuporedivo sa prethodnim situacijama.

 

Cedi suvu drenovinu, shvati ga

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

ironija ti je glupa

 

čist dajv, ali ništa što inače ne gledamo kod napadača

 

 problem je samo što je Salah sada u najvećem fokusu kao najbolji igrač u ligi, protivnički navijači će da prate svaki njegov potez i loviće svaku glupost kao što je ova

 

covek je kancer premier lige.

Link to comment

Nema potrebe da neko gleda nekakve "threadove", ako je redovan gledalac Premijer lige. Siguran sam da postoje takvi fen mejd "threadovi" i za Sterlinga, Zahu ili Kejna. To su situacije izvučene iz konteksta, koje nemaju nikakvu težinu, niti važnost u ozbiljnom argumentovanju.

Link to comment
6 minutes ago, 189- said:

covek je kancer premier lige.

Dobar :D 

 

13 minutes ago, copkillah said:

Ja sam uvek za kažnjavanje dajvova i voleo bih da se za svaki dobija žuti karton i uvek ću stajati iza toga. Ali isto tako, nema baš mnogo vrhunskih napadača koji ne padaju olako u kaznenom. 

Naravno da ih nema mnogo, a i ne treba da ih ima.

 

Dobro je poznato kada se napadači junače pa ostaju na nogama uprkos kontaktu - kada je rezultat nebitan, a oni lično jure gol (npr. neko drugi bi izveo penal). Naravno, i kad je situacija relativno povoljna da se nešto uradi. 

 

Salah je prošle sezone relativno često bio u tim situacijama jer je LFC trpao golove sa svih strana. Kad vodiš 3-0 protiv nekog Porta ili WBA, potrudićeš se da ostaneš na nogama i zabiješ gol umesto da padneš a penal izvede Milner. 

 

Ove sezone su se okolnosti promenile: Salah izvodi penale, igra CF pa je češće u klinču sa štoperima nego što penetrira po krilu, a LFC daje manje golova i obično pobeđuje tesno. Dakle nema govora o nekoj promeni u mentalitetu™, nije se naprasno prozlio, nije ni manje ni više prevarant nego što je bio prošle sezone. Prosto mu je drugačija motivacija, a drugačija je i motivacija neutralnih gledalaca koji su ga se zasitili pa sad traže dlaku u jajetu (što prošle sezone nisu radili jer im je bio nov & svež)

 

Link to comment

vini jel ti ozbiljno misliš da copiji ovog sveta nisu branili npr. onaj presmešan dajv protiv njuke, samo zato što je sudija tom prilikom svirao?

 

mislim ovo je forum, piše sve crno na belo, nije frka naći :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, 189- said:

nadam se da ce alonso dobiti naknadno neku kazno zbog ovoga.

On meni najlošiji kod vas. Prošle sezone bljesnuo par puta ali generalno baš loš, prava niškoris'.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...