Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arsenal je dosad primio 32 gola u 23 utakmice.

 

Usporedbe radi, u Wengerovoj eri, najgori učinak je bio u onoj 2011-12 kad smo u prvih pet kola primili 8 na OT-u i 4 kod Blackburna - tu smo nakupili 33 u 23 utakmice.

 

Prije Wengera, gori učinak smo imali 1983-84. Tad smo primili 33 u 23, završili smo šesti, prvi derbi sezone protiv Tottenhama smo dobili 4-2, a prvak je bio Liverpool. Ne znam koliko bi ovo omenovanje platili Skauzeri. Možda @Weenie Pooh zna koja je tarifa.

Link to comment

@ArleKino

Omens se kao valuta trenutno vrednuju negde u rangu iračkog dinara :yawn2: Trideset godina ih devalvirate, čoveče, kao da je stvarno teško iskopati neki tamo stat koji se poslednji put javio u jednoj od 186 drevnih sezona u kojima je LFC bio prvak.

Link to comment
53 minutes ago, Weenie Pooh said:

@ArleKino

Omens se kao valuta trenutno vrednuju negde u rangu iračkog dinara :yawn2: Trideset godina ih devalvirate, čoveče, kao da je stvarno teško iskopati neki tamo stat koji se poslednji put javio u jednoj od 186 drevnih sezona u kojima je LFC bio prvak.

 

Te sezone je za cijelu Englesku važila ona Shankleyeva o Liverpoolu i rezervama Liverpoola - Southampton je bio drugi.

Link to comment
41 minutes ago, kipo said:

DxI_wUFXcAAB585.jpg:large

 

Ona 10yearchallenge fora. Kako niko nije napravio kvalitetnu zajebanciju sa sitijem :huh:

 

 

Tottenham stvarno nikad nije bio bolji nego pod Ramosom... čak su i zadnji trofej osvojili onda. 

Link to comment
24 minutes ago, Weenie Pooh said:

U čemu bi bila zajebancija? :unsure: Ha-ha, uznapredovali ste 9 mesta na tabeli za 10 godina?

Ne vidiš razliku siti danas i siti prije 10 god? Nevezano za ovu tabelu, nejač igračkog kadra, nebriga oko ffp, sponzori po mjeri, zlatna sredina tabele.. Zar ima drastičniji 10yearchallenge, izuzmemo li one klimatske promjene. Ili beše 11 god

Link to comment

Pa to je pozitivna promena, ne znam šta bi hteo, da im se podsmevamo zato što su bogati i uspešni? Umesto da su ostali tamo gde su bili pre deset godina, ili nazadovali? 

 

City i Tottenham su avanzovali, Villa se srozala, Portsmouth bankrotirao...

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa to je pozitivna promena, ne znam šta bi hteo, da im se podsmevamo zato što su bogati i uspešni? Umesto da su ostali tamo gde su bili pre deset godina, ili nazadovali? 

 

Da. Fora, zajebancija, podsmijeh, šegačenje, 

Link to comment

druže kipo vidim da silno  patiš, ali ne znam kako da ti pomognem da budem iskren :sad:

 

ako možemo nekako da ti izađemo u susret slobodno reci, nemoj da se stidiš...nije prijatno videti kolegu forumaša u takvom 1 stanju

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...