Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Ne mislim ja da on ne bi zaigrao, već da se faktički situacija ne menja, donedavno nismo ni računali na njega. Mogao je da bude bonus, ali nije. Nije ni minus jer ga - nije bilo :D

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nije igrao jer je bio povređen, što definitivno jeste bio minus. Trenta je (bez Gomeza) bilo praktično nemoguće rotirati, da bi beka u jednom trenutku morao da zaigra mrtvi Milner.

 

To što se nije raspao klub u odsustvu Klajna ne znači da je sve išlo kao po loju. Ne znači da neće biti potreban u drugoj polovini sezone. Ne znači da je OK oslanjati se na Milnera, Fabinja, i Hoevera, a ponajmanje znači da je Trent nedodirljiva startna opcija - dečko ošljari svaku drugu utakmicu.

Link to comment
3 hours ago, kipo said:

:rolleyes:

 

Nego, kakav je to fazon da Junajted 6 dana pred važnu utakmicu ide da se priprema u Dubai? Mislim, sve i da je dobro plaćeno, koliko će škoditi putovanje, vremenska zona, klima.. 

 

Ole nije stigao da se bolje upozna sa igracima i da se isprica, pa ce to da nadoknadi u tih 6-7 sati (i 6k km) leta.

Budalastina.

Ili bi Glejzeri da dignu sidro pa ih vodi na razgledanje kao belo roblje.

Link to comment

kaze sarri da je spreman dati sansu chou i da ce minimum sedeti na klupi ako ne bude igrao. garant dobio naredjenje da izjavi tako nesto za novine™

 

pored barelle jurimo izgleda i paredesa iz zenitha kao zamenu za fabregasa..

Link to comment

Lalana se opet povredio :) 

 

Mignolet, Camacho, Moreno, Lovren, Milner, Fabinho, Keita, Jones, Shaqiri, Sturridge, Origi

 

Subs: Kelleher, Firmino, Mane, Salah, TAA, Hoever, Christie-Davies

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Uključio sam se malo kasnije, šta je sa Lovrenom? I da li mi se dobročini da je Fabinho na štoperu? 

 

Zadnja loza. Fabunho stoper. Prosek godina 21 :)

Link to comment
Uključio sam se malo kasnije, šta je sa Lovrenom? I da li mi se dobročini da je Fabinho na štoperu?
Da, otišao mišić Lovrenu pa je sad uz Fabinja na štoperu holandski TAA, debitant od 16 godina.
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:
3 minutes ago, radisa said:
Uključio sam se malo kasnije, šta je sa Lovrenom? I da li mi se dobročini da je Fabinho na štoperu?

Da, otišao mišić Lovrenu pa je sad uz Fabinja na štoperu holandski TAA, debitant od 16 godina.

Da to vidim, da ima 2-3 igrača koji su još nevini... Ovaj crnoputi sa španskim prezimenom se nameće ne desnoj strani...

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...