Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

21 hours ago, kipo said:

Pa jest, neuigrano je to, probava Ole sve, ali u tom svjetlu više nego zadovoljavajuće i uspješno. Sjeti se prije mjesec kako je bilo za gledanje.

 

Ne podsecaj me na to.

 

U svetlu jucerasnje odbrane i "probanja", sto kazu ljudi "nije to slatko da se proba" - koji moj mu bek igra stopera? Pre bih da vidim nekog iz u23 tima kao st Chongu daje sansu. Doduse Tuanzebe je u Vili na pozajmici a Mesna igra beka u Fulamu mada mi deluje kao dobar "materijal" za stopera.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja kontam da je bilo mjesta za Tuanzebea dosad. No, kako je Smoling nedavno potpisao novi ugovor a Dzons igra nelose, uz tu najavljivanu kupovinu "vrhunskog" štopera, malo je guzva na poziciji. TFM inače se vraća sa pozajmice sad nekad, Fulam treba da "oslobodi mjesto" za novog igrača.

Link to comment

I imaćemo manje više isto suđenje, samo isjeckano svakih 10 min po 5 min. Fenomenalno nešto :dry:  A 3 dana nakon utakmice debata će umjesto dal' je penal il' nije, biti jel' sudija trebao il' nije trebao.. 

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

I imaćemo manje više isto suđenje, samo isjeckano svakih 10 min po 5 min. Fenomenalno nešto :dry:  A 3 dana nakon utakmice debata će umjesto dal' je penal il' nije, biti jel' sudija trebao il' nije trebao.. 

 

To se možda namjerno radi kako bi se sabotirao VAR. Engleski suci su ozbiljno arogantna hrpa govana, u prvom redu Atkinson i Dean, stara garda.

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

 

To se možda namjerno radi kako bi se sabotirao VAR. Engleski suci su ozbiljno arogantna hrpa govana, u prvom redu Atkinson i Dean, stara garda.

:wub:

Link to comment

Ovo su već ozbiljne teorije zavere, Treće oko fazon :tongue:

 

Penal je očito postojao, kramponi po gornjem delu stopala znaju da budu jako bolni.

Link to comment
On 2.1.2019. at 21:01, kipo said:

Eto, sutra posle utakmice će se pep raskukati kako nema čim, pa će biti nekih 20 milki za nekog talentovanog.

 

Bio si delimično u pravu :fantom:

 

 

Domaćinski poslovatelji iz uprave :Hail:

Link to comment
22 minutes ago, kipo said:

Zapravo jeste bio kontakt po stopalu, na drugoj kameri se vidi.

 

Bio je kontakt ali nije bio penal. Da, u fudbalu je to moguce.

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Imaš jednog istog takvog u Bornmutu, pa ipak vrlo malo igra. Howe ima strožije standarde nego Wenger i Emery?

 

Iwobi ipak zna nešto od lopte, nećemo se vrijeđati na Badnje veče.

 

Minvajl, Origi bi mogao za 15 milki u Fulham.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...