Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Da to vidim, da ima 2-3 igrača koji su još nevini... Ovaj crnoputi sa španskim prezimenom se nameće ne desnoj strani...
Camacho je valjda Portugalac, za decu igra krilnog napadača a ovde beka, go figure.

Sve u svemu očaj, napadači nezainteresovani, lažna krila Shaq i Jones na znaju šta igraju, Milner dadilja Hoevera da bi ga ispustio na glavu...

Jedino Keita i Moreno nešto pokušavaju, ali slabo je to.
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klinci igraju odlicno s obzirom da im je ovo prva seniorska utakmica. Hoever se drzi nekako. Sredina, koja treba da nosi igru najvise gresi. Origi i Staridz misle da jos zagrevanje.

 

Ono kad izadjes s papuce u grad

43mz4xz5qu821.jpg

Link to comment
28 minutes ago, renne said:

ček, kako ste uspeli da gubite od vukova :unsure:

 

Povredio se najbolji stoper na svetu i kola su krenula nizbrdo :P

Edited by Zlurad
Link to comment

Ovako njanjavo igra LFC praktično cele sezone, jedino je u decembru to krenulo da liči da nešto. Istu bednu partiju da su pružili sa VVD i Alisonom u timu, verovatno bi dobili 1-0 i opet bi se kenjalo kako su nezaustavljivi, neodoljivi, nedodirljivi...

 

Uvedeš Salaha na CF oko 70., da čami čekajući između tri kršna štopera :isuse: A komentator se loži, "ušao je Salah, sa njim LFC može protiv svakoga da za 20 minuta postigne ne jedan nego dva, tri, četiri gola" :isuse: 

 

Zastrašujuće je koliko malo toga mogu da kreiraju u poređenju sa prošlom sezonom. Nema više bočnih napadača, zabranio Klop dekretom, sad se i Salah i Mane i Firmino i Shaqiri nabiju u rupu, a sa loptom po krilu neka penetriraju Robertson i Trent, sami protiv dvojice-trojice. Ako ne prođe nema veze, povucite se pa čekajte da vas izbunare VVD i Lovren.

Link to comment
50 minutes ago, renne said:

ček, kako ste uspeli da gubite od vukova :unsure:

 

Igralo 16-godišnje dete umesto možda najboljeg štopera na svetu koji se povredio na početku, uz još dva 2000+ igrača. 

 

Takoreći kompletan B sastav, izuzev Milnera i povređenog štopera svetske klase, NIšta neočekivano, zaista.

 

 

Link to comment

Klopp uči od Pocha i Sarrija - ispadneš iz kup(ov)a i batališ Evropu da se fokusiraš na neosvajanje lige. :Hail:

 

Mi v Sekta u idućoj rundi. Mislim da je i nama i njima u zajebanom periodu taj meč.

Link to comment

Keita ne stiže da se usvira nikako, ali džabe je to uopšte i pokušavati sa Origijem, Stukijem, Jonesom, Morenom, i ostalim marginalcima koji su svi odreda zarđali. 

 

Više mi ga je žao nego što me plaši loša forma, on i Sturridge su baš lepo krenuli sezonu a onda sasvim potonuli, što zbog povrede što zbog jednog promašaja protiv Zvezde za koji je Klop odlučio da je kriv za sva tri LŠ poraza.

 

13 minutes ago, copkillah said:

Takoreći kompletan B sastav, izuzev Milnera i povređenog štopera svetske klase, NIšta neočekivano, zaista.

Fabinho i Shaqiri definitivno nisu B-listeri. Ali u pravu si, nije uopšte neočekivano da tim bez igre ne može beskrajno da pobeđuje.

 

Vulvama svaka čast, fin fudbal ljudi igraju cele sezone iako u meni izrazito neomiljenoj 3-4-3 formaciji. Opraštam im čak i što prvi golman nosi #11. Nevesa bih voleo da vidim u LFC, a imaju još nekoliko više nego solidnih igrača.

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...