Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

Bio si delimično u pravu :fantom:

 

 

Domaćinski poslovatelji iz uprave :Hail:

 

Ti kažeš hoće da zarade, računajući kako će Junajted sigurno istresti pare za supertalentovanog vaše akademije, i to vam je odličan potez? Ja kažem da zazirete od Junajteda, pa Real neće prodati njima. Zapravo ćete ga vi kupiti kad bude 200M :happy: I otkud vaši mladi Pogbe napuštaju brod?

 

PS Ozbiljno pitam ovo za napuštanje iako možda malo djeluje kao sarkazam.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Meazza said:

 

Bio je kontakt ali nije bio penal. Da, u fudbalu je to moguce.

To je opet slobodna sudijska procjena. VAR ničemu nije poslužio, do da razbije dinamiku utakmice i upropasti ostrvski volovski fudbal.

Link to comment

To ćemo tek oceniti nakon primene VAR u bar dve sezone. Ovo su tek počeci, siguran sam da će Englezi izvući najbolje iz te tehnologije. Ako ništa, nijedan gol iz ofsajda više neće biti priznat, što je popriličan napredak ka pravednijem fudbalu. Oko penala će večito biti dvojbi.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
49 minutes ago, kipo said:

 

Ti kažeš hoće da zarade, računajući kako će Junajted sigurno istresti pare za supertalentovanog vaše akademije, i to vam je odličan potez? Ja kažem da zazirete od Junajteda, pa Real neće prodati njima. Zapravo ćete ga vi kupiti kad bude 200M :happy: I otkud vaši mladi Pogbe napuštaju brod?

 

PS Ozbiljno pitam ovo za napuštanje iako možda malo djeluje kao sarkazam.

 

A? 25 milki za klinca koji nije odigrao ništa i koji odbija da produži ugovor koji mu ističe za 6 meseci je fantastičan dil kako god okreneš. Junajted je nebitan.

 

Napuštaju zato što su nestrpljivi. Sancho je otišao sa tipa 17, ovaj ide sa jedva 19...šta očekuju ti klinci, ko još ima zacementirano mesto u ekipi koja se bori za titulu u tim godinama? Možda u nižim ligama, kod nas je to nemoguće. 

Link to comment

:rolleyes:

 

Nego, kakav je to fazon da Junajted 6 dana pred važnu utakmicu ide da se priprema u Dubai? Mislim, sve i da je dobro plaćeno, koliko će škoditi putovanje, vremenska zona, klima.. 

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

liverpool hoce da ima sto manje igraca za odlucujuci deo sezone?

 

Solanke 0 utakmica ove sezone, a Klajn na 4 utakmice u PL 108 minuta. Nije baš da su njihovi odlasci nešto specijalno promenili. 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Solanke 0 utakmica ove sezone, a Klajn na 4 utakmice u PL 108 minuta. Nije baš da su njihovi odlasci nešto specijalno promenili. 

a origi?

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

meni poručnik jednom reko da će klop od solankea da napravi novog suareza :fantom:

 

jeste li se kladili u neku žestinu?

 

2 minutes ago, 189- said:

a origi?

 

eno, cela 72 minuta, doduše vrlo efektna (gol i asistencija) :lol: 

 

 

Link to comment

^bro, a šta misliš da rade sa klopovim rosterom od 35 igrača? bolje raspustiti to pre neminovnog puča 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

jeste li se kladili u neku žestinu?

 

4

 

I da jesmo to je bilo u vreme kad bi me šokiralo saznanje da neki ljudi uzimaju smaračke forumske opklade za ozbiljno, pa niko realno ne bi ni zapamtio 

 

Ali znam da sam ga uzalud jurio pre sezone da mi potvrdi da će klop da se prošeta ligom sad pošto je uložio 200 miliona. Mogo je zaraditi duplo bure samo da je imao malo vere u trenera. :fantom:

Link to comment

Pa, verujem da Klop zna šta radi. Poenta je da ni do sada nisu igrali. Ja lično bih zadržao i Klajna i još jednog napadača (Origi?) ali videćemo šta je plan. 

Link to comment

To što neko nije igrao zbog povrede u trenutku kada mu se otvorilo mesto da uskoči je čista slučajnost. Iz toga izvlačiti zaključak da više nikad ne bi zaigrao (pa je najbolje ratosiljati ga se što pre) je čista fantazija.

 

Pričam o Klajnu, naravno. Solanke je prošle sezone dobijao šanse preko svih očekivanja, koristio ih prilično slabo, i razumno odlučuo da potraži još koju u slabijoj konkurenciji. Sad će na klupi da zameni 1 Defoa.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...