Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, čekmeže said:

@Weenie Pooh

da se sutra Arnold povredi, ko bi igrao na njegovom mestu sad kad nema Klajna?

 

Milner ili Gomez jbg, to je to.

 

Doduše, Klajna bukvalno nismo ni imali do pre par nedelja, u osnovi nema neke razlike u odnosu na ono na šta smo navikli :D

 

Link to comment
52 minutes ago, Weenie Pooh said:

Gomez je štoper koga bože zdravlja viš neće gurati na bok da naprave mesta za Lovrena.

 

Milner i Fabinho su veznjaci, a Hoever ima 16 godina, nemojmo se zajebavati. 

 

Kakve veze ima prodaja Staridža (kome ističe ugovor) sa dovođenjem petog štopera, stvarno nemam pojma. 

 

Staridz prima mesecnu platu od pola miliona funti, oslobadja se tu dovoljno prostora u finansijama.

 

Milner je ove sezone par puta igrao desnog beka, nije to njemu strano. Fabinjova prirodna pozicija je desni bek (i odbrana ako zatreba), tek su ga pre godinu i po dana sutnuli u sredinu ali ga vracali nazad ako zatreba. Hoever ima 16 godina (puni 17 sad u Januaru), a TAA ima 20 a vec skoro 2 sezone igra standardno (sa 18 vec poceo da bude redovan). Ja se nadam da Gomez vise nikad nece na krilo.

Link to comment

Фурајте Гомеза као штопера и доведите неког просјечног бека Енглеза. 

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Hoever ima 16 godina (puni 17 sad u Januaru), a TAA ima 20 a vec skoro 2 sezone igra standardno (sa 18 vec poceo da bude redovan). Ja se nadam da Gomez vise nikad nece na krilo.

 

TAA je upravo zbog te mladosti izrazito nestabilne forme, što je pokazao u očajnoj partiji juče, prošle sezone protiv Rashforda, i još bezbroj puta... a ti misliš da to može da kompenzuje još jedno dete.

 

I kad je to Gomez igrao na krilu?

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Spursi trpaju Tranmere, čak će i mučeni Llorente ponijeti loptu kući.

 

Jel se povredio ili je Poketinjo toliki ludak da na 6:0 uvodi Kejna?! 

Link to comment

Slazem se da je nestabilan ali samo u utakmicama u kojima ga jaci timovi targetiraju, kao juce na primer gde su ga Kun i Leroy "udvajali". Nije sto je mlad nego sto mu anticipation nije preteran pa ga lako driblaju. 

 

Gomez je poceo kao levo krilo pa ga je Klopp prebacio u sredinu.Gomez moze da igra sve pozicije u odbrani pa cak i defanzivnog midfilda. Ove godine je 4 puta igrao levog beka, da anticipira "napade" na TAA. (mislim da je protiv sitija igrao umesto TAA i protiv PSG-a na Enfildu)

 

 

Edited by Zlurad
Link to comment

Samo ti slušaj Viškovića kako bulazni o polivalentnim igračima, daleko ćeš da doguraš. Gomez nikad u životu nije igrao krilo, ni levo ni desno, a ni zadnjeg veznog.

 

Iz Čarltona je došao kao štoper, po potrebi desni bek, ali je debitovao kao levi bek jer je samo tu bilo prostora. Onda se ozbiljno povredio, i posle duge pauze vratio se u tim na poziciji desnog beka, povremeno štopera. Za Englesku je debitovao kao štoper.

 

Tek od ove sezone je počeo da igra štopera redovno, i to zato što je Lovren došao sa Svetskog prvenstva povređen. Na levom beku se pojavio ukupno nula puta, tu je 90% vremena bio Robertson, ostalo Moreno i dva puta Clyne.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja ne zivim u Srbiji tako da ne gledam domace televizije pa nisam upoznat sa radom doticnog.

 

Gomezova prirodna pozicija je centralni odbrambeni, ali vrlo lako moze da igra desnog beka jer ima sve atribute za to. Ove godine je od 14 utakmica koliko je igrao 4 igrao na krilu i to ne zbog povreda nego taktike.

 

Elem, ako proveris fifa ocene i fm19 ocene koje su merodavnije mozes da vidis koliko je "sposoban" da igra igra gde god.

 

I da li si mi citirao wikipediju? :)

Edited by Zlurad
Link to comment

fabregas blizu keksija. posto je jorginhova forma u osetnom padu u poslednjih mesec i malo vise, bice zanimljivo videti ko ce ga menjati ako (kada) bude potrebe za to...

 

pedulla kaze da smo ponudili 45 miliona funti za barrelu, veznjaka calgiarija. a debeli riaola kaze da lozano nece napustati psv ove zime...

Link to comment
37 minutes ago, Zlurad said:

Gomezova prirodna pozicija je centralni odbrambeni, ali vrlo lako moze da igra desnog beka jer ima sve atribute za to. Ove godine je od 14 utakmica koliko je igrao 4 igrao na krilu i to ne zbog povreda nego taktike.

 

Elem, ako proveris fifa ocene i fm19 ocene koje su merodavnije mozes da vidis koliko je "sposoban" da igra igra gde god.

Fifa ocene :lol: 

 

Ti druže ne znaš razliku između krila i beka, tako da te ne bih dalje zadržavao.

 

Link to comment

Zato što ga nisam igrao, ali naravno da ocene u igrama nisu relevantne ni za šta. 

 

Ova rasprava se svodi upravo na to. Ja ti pričam gde je Gomez stvarno igrao na terenu, u utakmicama koje sam gledao... a ti na to odgovaraš da FIFA i FM kažu da je igrao na krilu i zadnjem veznom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...