Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Raso Raso, koj kurac nosis nas dres ako javno pricas o tome za koga navijas. Sto nisi odma otiso tamo koj kurac

Link to comment


300.000e je malo za stopera kalibra Pankov. Moze uz procente ili bar jos 150-200.000e. Mlad,  moderan stoper, reprezentativac. Pavkov kao potencijal koji treba da se ceka jes da je spic ali placen vise od gotovog igraca koji ce posle 6meseci da ode za pet puta vecu cenu.

Link to comment
8 hours ago, martick said:

Mene samo plasi zamene koje ce doci!

Neminovnost je da ce nas napustiti 5-6 standardnih igraca....

Imacemo verovatno vise kinte nego proslog leta a samim tim bolje mogucnosti nego prosle godine da sastavimo tim.

Sportski sektor gotovo nikad nije razocarao a tim je jos privlacniji za igrace nego li prosle godine. Lalat ako ostane napravicemo i jaci tim od ovog.

Sad ce imati novca i za njega pa mozda jedino ode iz sportskog motiva ali verujem da ce ga imati i kod nas na pretek.

Trebamo dovesti neko poznato ime, nekog egzoticnog igraca kako bi pored jos nekih mera vratili publiku na stadion.

Znam sigurno da ce se teziti da se ponovo napravi brz,  po mogucstvu brzi i agilniji tim. Za kvalitet ne brinem, za novac ne brinem samo je pitanje kako ce novi da se uklope u postojeci kostur. Cinjenica je da smo ove godine imali solidan kvalitet i jak kolektiv. Ima prostora da se poboljsamo, mozda necemo dovesti ponovo najboljeg strelca lige ali mozda dovedemo spica,  krilo i srednjeg ofanzivnog koji ce dati duplo vise golova nego sto su dali ove godine svi ofanzivni.

Optimista sam da cemo se ponovo boriti za sam vrh.

 

Link to comment
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:


300.000e je malo za stopera kalibra Pankov. Moze uz procente ili bar jos 150-200.000e. Mlad,  moderan stoper, reprezentativac. Pavkov kao potencijal koji treba da se ceka jes da je spic ali placen vise od gotovog igraca koji ce posle 6meseci da ode za pet puta vecu cenu.

 

to je neka standardna tarifa za te terzine kombinacije vezane za poslovanje sa jsl drvnom gradjom. u vecini slucajeva i 20 dinara bi bilo puno, ali opet se nekako dodje do tih 300k evra

Edited by Nikodije
Link to comment
On 30.4.2019. at 23:47, FPLS said:

Valja li Pankov, Nislije?
 

Terza ga izgleda kaparisao.. 

 

Pisao sam vam na temi pre jedno mesec dva da mi nije jasno kako ga vi niste doveli. Decko trenutno jedan od najboljih defanzivaca u Srbiji, plus sto je vas jos kad iz Vojvodine otisao. Malo ga sjebalo sto mnogo mlad otiso al da ima potencijal da bude jos bolji ima.

Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

to je neka standardna tarifa za te terzine kombinacije vezane za poslovanje sa jsl drvnom gradjom. u vecini slucajeva i 20 dinara bi bilo puno, ali opet se nekako dodje do tih 300k evra

Poznato je da smo narod kome sve sto je srpsko je bezvredno.

Sreca pa neko gleda i drugacije i uspeva da ta drva unovci za dobre pare.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Boki Nis said:

Ako je Pankov drvo ,kako nazvati Cafua koji uze onolke pare od zvezde?

 

kafua treba nazvati odlicnim igracem koji nije imao srece sa izborom kluba i trenera, i sa menadzerskim igracima koji su bili gurani ispred njega.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

kafua treba nazvati odlicnim igracem koji nije imao srece sa izborom kluba i trenera, i sa menadzerskim igracima koji su bili gurani ispred njega.

moguce da si u pravu , on menja klubove ko sase i nikako da pronadje pravi....Ako se doda da uvek uzme dobre pare u svakom klubu ,a skoro i da ne igra ...reko bih da mu nije los menadzer...

Link to comment

Znaci opet se pominje ta cifra od 300000, ko zna u cije dzepove sta i koliko ide, jasno je samo ko dan da ce mali da napravi karijeru. Mozda ni taj Terzic nije tako mocan ko sto mislimo, nije taj sam pokrao tu gomilu para koje su se slile u klub. Mozda, hocu da kazem, ali mozda... sledeca ili ona tamo sezona bude bas nasa, u smislu titule kazem. Ova sezona je pokazala da treba jos samo korak, dva najvise. Treba neko ko ce da ih pobedi na njihovom stadionu i to je to. Lalatu svaka cast za ovu sezonu i mozda uzmemo taj kup, mozda... Svaku ozbiljniju analizu sta ce se i kako odvijati dobro znamo da je nemoguce ni naslutiti. Bitno da smo opet napravili iskorak i ove godine. 

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kam ga Kojasevic ?

Ne bease ni na klupu u Ujvidek ..

Mislim da smo ili cemo raskinuti ugovor sa njim. Mislim cak da je pre mesec dana bila prica da nam oprosti neke novce da ne spominjem koliko i da ima slobodne papire. Posle te informacije je odigrao najbolju utakmicu na Cairu i kod nas uopste pa se sledecu opet usrooo. Niko ne prica o tome a odigrao jos dve-tri utakmice posle toga pa sam posmislio da je dezinformacija ali obzirom da ga nema ni na klupi sve je u igri.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...