Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

9 minutes ago, harper said:

Toliko o namerama Radnickog da osvoji titulu, prodadose bod ne trepnuse.:laugh:

Ko ga prodao ?. Golman koji poginu od odbrana ? Piper šta je svirao neka neko kaže ili pusti snimak. Ko još namešta X ? Bod nama a još manje Čuki znači. Budite realni . . . 

Edited by Gradina
Link to comment

Jeste mi smo namestili nesreseno u 91. minut.Sudija nista nije kriv...Pravda za Pipera...

Uostalom Partizan treba da se zali ,on je najvise na gubitku...

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Sad je bitno samo da li je Krunić T.K.O. u prvoj rundi. NAdam se da jeste...

Bogami sa obzirom s kakvu je facu Vidak otrcao prema njemu....:vesala:

Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Bogami sa obzirom s kakvu je facu Vidak otrcao prema njemu....:vesala:

Sa ove druge strane se videlo da je razgrnuo one sekjuritije, koji su neko vreme i uspevali da ga zadrže, a onda mu je Krunić nešto iznutra dobacio....e tad je razbacao ove koji su ga držali i uleteo unutra...nisam video dalje, senka od sunca, ali mislim da je Krunić počeo da beži, a da je Vidak ušao za njim u svlačionicu....ne znam, da ne nagađam previše.

Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

Jeste, a kladionice su sisale vesla. Iks odgovara Toncevu i ekipi koja je uzela pare...

Da li misliš da se X namešta u zadnjim sekundama na ovakav način? Indirekt sumnjiv ,Lopta od stative u go. Aj da je penal bio pa i nekako. Dosta više sa tim teorijama . Igrači izginuše na terenu , 4 žuta dobiše. 

Ako kome na dušu ide onda je to Piper a ne igračima  i timovima koji su igrali pošteno

Link to comment
Sa ove druge strane se videlo da je razgrnuo one sekjuritije, koji su neko vreme i uspevali da ga zadrže, a onda mu je Krunić nešto iznutra dobacio....e tad je razbacao ove koji su ga držali i uleteo unutra...nisam video dalje, senka od sunca, ali mislim da je Krunić počeo da beži, a da je Vidak ušao za njim u svlačionicu....ne znam, da ne nagađam previše.
Bate... Ja vido nesto protutnja prema banju.... Da nije to bio Simaaa.... [emoji44]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Kakve smo dzukele mi juznjaci, namestamo ove ikseve ko od sale :D

 

Ja ne znam koliki idiot treba da budes da bi pomislio da smo namestili X sa Cukarickim kad su i nama i njima bili potrebni sva 3. Sad nam slede 4 rekreativne utakmice u prvenstvu i jos dve u kupu pa da zavrsavamo jednu od najuspesnijih sezona u istoriji kupa i polako se pripremamo za Evropu.

 

Iskreno se nadam da ce Neskom debelom faliti 3 boda za Evropu pred zadnje kolo...

 

 

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

X na kladzi je prije meca bio 1.66

 

Daj mj jos neki mec dje je toliki iks. Hvala!

Jebes kladionice, to nikad nije merilo nicega.

Jesi stavio bar 1000e na X?

Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

X na kladzi je prije meca bio 1.66

 

Daj mj jos neki mec dje je toliki iks. Hvala!

Prosle sezone je u gostima  za nas ,a protiv mladosti bila kvota 1.20 pa mi izgubismo....

Inace sudija je jako navlacio na x to je bilo ocigledno,jel kriterijum sudjenja iz prvog poluvremena ,nema veze s kriterijumom u drugom ,a narocito pri kraju.To valjda govori sve....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...